2017 10 05

Sezoną EEWBL „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo nesėkme

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (0/1) nesėkme pradėjo pasirodymą Rytų Europos moterų krepšinio lygoje (EEWBL). Manto Šerniaus auklėtinės rezultatu 63:69 (12:22, 20:23, 14:17, 17:7) nusileido Minsko „Tsmoki-Minsk“ (1/0) komandai.
Rasa Knyzaitė
Rasa Knyzaitė / Evaldo Šemioto nuotr.
Temos: 1 Kauno Sirenos

Rungtynių pradžioje puikiu žaidimu pasižymėjo Dovilė Saurazaitė, kuri pelnė 7 taškus iš 9, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus – 9:9. Varžovėms pavyko kiek atitrūkti (16:9), tačiau „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko kiek prisivyti – 12:16. Visgi „Tsmoki-Minsk“ atsakė atkarpa 6:0, o po pirmojo ketvirčio garliaviškės turėjo dviženklį deficitą – 12:22.

Antrajame kėlinyje šeimininkėms ir toliau pavyko išlaikyti saugų atotrūkį – 30:19. „Hoptrans-Sirenoms“ ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti baltaruses ir prieš antrąją rungtynių dalį Kauno rajono klubas atsilikinėjo – 32:45.

Trečiąjį ketvirtį 5 taškais pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir sumažino atsilikimą iki vienženklio – 37:45. Sužaidus 4 minutes garliaviškės sužaidė sėkmingą atkarpą 6:2 ir priartėjo iki 3 taškų – 43:47. Tačiau varžovės į tai atsakė spurtu ir vėl nutolo – 60:46. Prieš lemiamas dešimt minučių Kauno rajono klubo deficitas siekė 16 taškų – 62:46.

Lemiamame ketvirtyje ir toliau „Hoptrans-Sirenoms“ teko vytis varžoves, o kėlinio viduryje rezultatas buvo 52:67. Likus žaisti 2 minutes, garliaviškėms pavyko sumažinti atsilikimą iki 8 taškų – 61:69. „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau kovojo iki galo, o likus 10 sekundžių rezultatą pavyko sumažinti iki 6 taškų – 63:69. Per likusį laiką labiau priartėti ir stebuklo sukurti Kauno rajono klubui nepavyko bei teko sezoną pradėti nesėkme.

„Tsmoki-Minsk“: Viktorija Hasper 20, Kai AfiJames 15 (9 atk. kam.), RachelEliseTheriot 13 (5 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: Dovilė Saurazaitė 21, Rasa Knyzaitė 10, Gabija Šegždaitė 10 (7 atk. kam.).