2023 02 17

Smūgis į paširdžius: Šaro „Barcelona“ prapylė Karaliaus taurės ketvirtfinalį

Didžiulė sensacija ketvirtadienį užfiksuota Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje Badalonoje, kur titulą gynusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ 87:89 krito prieš Malagos „Unicaja“.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pagrindinio laiko metu „Barcelona“ tvirtai kontroliavo rungtynes ir turėjo net dviženklę persvarą, bet Andalūzijos komanda atsisakė kapituliuoti ir grįžo į rungtynes.

Viskas sprendėsi pratęsime, kur iniciatyva jau priklausė Malagos ekipai. Visgi likus apie pusę minutės Nico Laprovíttola tritaškiu išlygino rezultatą (87:87).

Tuomet Kendrickas Perry pataikė sunkų metimą iš po krepšio ir „Unicaja“ vėl išsiveržė į priekį.

Paskutiniam išpuoliui „Barca“ turėjo 9 sek. Iniciatyvos ėmėsi N.Laprovíttola. Argentinietis likus 0,9 sek. išprovokavo varžovo pražangą, bet nepataikė pirmos baudos, antrą prametė specialiai, bet katalonai nieko nepešė.

Pusfinalyje „Unicaja“ susitiks su Madrido „Real“.

Rokas Jokubaitis per 18 minučių pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Nugalėtojams 27 taškus surinko Dario Brizuela, 22 – Kendrickas Perry, 12 – Tyleris Kalinoski.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias su 15 taškų buvo Nikola Mirotičius (9 atk. kam.), 12 pelnė N.Laprovittola, 11 įmetė Tomašas Satoransky.