2022 02 06

Solidus R.Giedraičio žaidimas baskų negelbėjo

Rokas Giedraitis sužaidė solidų mačą, tačiau Vitorijos „Baskonia“ (10-9) sekmadienio vakarą Ispanijos čempionate patyrė dar vieną nesėkmę, svečiuose 70:84 (19:17, 22:21, 8:8, 21:18) kapituliavusi prieš Fuenlabrados „Urbas“ (7-11).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

R.Giedraitis žaidė 31 minutę ir pelnė 13 taškų (3/7 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis žaidė tik 4 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai Vitorijos komandoje žaidė 16 taškų surinkęs Alecas Petersas, Fuenlabrados ekipą į pergalę vedė 27 taškus pelnęs Dušanas Rištičius.

Baskų komanda Ispanijos pirmenybėse užima aštuntą poziciją.