Spindėjęs M.Grigonis vedė „Panathinaikos“ į pergalę prieš M.Kuzminską

Pergalę Graikijos čempionate iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (3-0) ekipa, kuri 94:74 (23:19, 26:10, 23:11, 22:34) įveikė Atėnų AEK (2-1) su Mindaugu Kuzminsku.

Puikų pasirodymą surengė M.Grigonis, kuris per 26 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, klaidą, 4 išprovokuotas pražangas ir 20 naudingumo balų.

Pralaimėjusiųjų ekipoje M.Kuzminskas per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 3 išprovokuotas pražangas ir 11 naudingumo balų.

Sunkiai sulaikomas taip pat buvo ir Lorenzo Brownas. PAO gynėjo sąskaitoje per 27 minutes buvo 22 taškai (3/6 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

„Panathinaikos“: Lorenzo Brownas 22 (4/5 trit., 5 rez. perd.), Marius Grigonis 17, Mathiasas Lessortas 14, Kendrickas Nunnas 12, Jerianas Grantas 11 (5 rez. perd.).

AEK: Grantas Goldenas 16 (7 atk. kam.), C.J.Bryce'as ir Prentissas Hubbas (5 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kl.) po 14, Mindaugas Kuzminskas 11.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?