Staigmena: Ispanijos Supertaurės finale „Unicaja“ parklupdė „Real“

Netikėtą pergalę Ispanijos Supertaurės finale iškovojo Malagos „Unicaja“, kuri 90:80 (32:19, 17:26, 19:18, 22:17) parklupdė Madrido „Real“ krepšininkus.

Likus 4,5 minutės iki mačo pabaigos „Real“ kvėpavo į „Unicaja“ nugaras (73:74), tačiau Tyleris Kalinoskis ir Kameronas Tayloras smeigė po tritaškį bei nutolo (80:73).

Likus minutei po Yankubos Simos dvitaškio Malagos ekipos pranašumas pasiekė 9 taškus (84:75), tačiau Gabrielis Deckas atsakė tritaškiu, dvitaškį pridėjo Walteris Tavaresas ir karališkasis klubas priartėjo (84:80).

Tačiau tai buvo viskas: svarbios atakos metu „Real“ neužpuolė, o T.Kalinoskis tritaškiu užtvirtino triumfą (88:80).

Tai buvo pirmasis „Unicaja“ titulas Supertaurės istorijoje, kuri rengiama nuo 2004 m.

„Unicaja“ tai buvo antrasis titulas rugsėjį. Neseniai jie iškovojo Tarpkontinentinę FIBA taurę.

Supertaurės MVP pripažinas K.Tayloras, kuris finale surinko 22 taškus, 6 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 29 naudingumo balus.

Nugalėtojams 14 taškų pridėjo Kendrickas Perry, 12 – Y.Sima.

Pralaimėjusiems 19 taškų surinko Facundo Campazzo, 13 – Gabrielis Deckas, 12 – Sergio Llullas.