Stambus „Vilkų“ laimikis – sutriuškino vienus Europos taurės favoritų

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (1-3) skambiu laimėjimu atsidarė savo pergalių seriją šio sezono Europos taurės varžybose.

Visus tris mačus iki tol pralaimėję Alessandro Magro auklėtiniai trečiadienio vakarą patiesė vieną iš turnyro favoritų Badalonos „Joventut“ (2-2) klubą – 86:63 (25:17, 11:18, 28:15, 22:13).

„Vilkai“ varžovų tvirtovėje užstaugė jau pirmajame kėlinyje (21:11), bet antrąjį kėlinį pradėjo beveik 7-ių minučių sausra puolime.

„Joventut“ svečius ne tik pavijo, bet ir aplenkė (30:25).

Vėl puolime prabudę svečiai spėjo išsiveržti į priekį dar iki didžiosios pertraukos, o po jos tiesiog dominavo puolime.

„Betsafe-LKL“/R.Lukoševičiaus nuotr./Anthony Cowanas

Anthony Cowanas siautė prie varžovų krepšio, o „Wolves Twinsbet“ ketvirtajame kėlinyje jau triuškino Badalonos klubą.

„Vilkų“ lyderis A.Cowanas įmetė 26 taškus (4/6 trit.), išprovokavo 9 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Svečiai šiose rungtynėse pataikė 11 tritaškių (iš 25-ių – 44 proc.) ir pagal naudingumo balus aiškiais mačo favoritais laikytus varžovus pranoko net 100:61.

„Joventut“: Ante Tomičius (6 atk. kam., 20 naud.) ir Michaelis Ruzičius – po 11, Kassiusas Robertsonas 9 (1/4 trit.).

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 26 (4/6 trit., 9 iš. praž., 10/10 baud., 33 naud. bal. ), Andrew Andrewsas 17 (3/6 trit.), Tre'Shawnas Thurmanas 10, Garrisonas Brooksas ir Kristupas Žemaitis – po 9.

Kitas rungtynes Europos taurėje „Wolves Twinsbet“ žais spalio 22-ąją Lenkijoje prieš grupės autsaiderį Sopoto „Trefl“ (0-4) klubą.