Tai, ko lietuviai išvengė: į suomių sudėtį grįžusi žvaigždė buvo nesulaikoma

Lietuvos rinktinė praėjusią savaitę du kartus be vargo sutriuškino Suomiją, bet šios gretose tuo metu dar nebuvo NBA žaidžiančio Lauri Markkaneno. Dabar jis grįžo ir parodė, kiek daug reiškia savo nacionalinei komandai.
Lauri Markkanenas
Lauri Markkanenas / IMAGO/Lehtikuva nuotr.

„Cleveland Cavaliers“ atstovaujantis krepšininkas pirmajame mače už rinktinę šį mėnesį buvo nesulaikomas ir padėjo savo ekipai laimėti prieš Ukrainą po pratęsimo – 97:94 (16:20, 31:24, 15:27, 25:16, 10:7).

25-erių L.Markkanenas per 38 minutes pelnė net 42 taškus (7/11 dvit., 4/12 trit., 16/18 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 metimą.

Po 14,8 taško NBA lygoje praėjusį sezoną rinkęs suomis Europos čempionate kartu su komanda žais D grupėje Prahoje, kurioje dar rungtyniaus Serbija, Čekija, Lenkija, Izraelis ir Nyderlandai.

Primename, kad praėjusią savaitę dar be L.Markkaneno Suomija nusileido Lietuvai 61:76 Kaune ir 52:85 Vilniuje.

Ukraina rungtyniaus C grupėje Milane, kur jų varžovais bus Italija, Graikija, Kroatija, Estija ir Didžioji Britanija.

Suomija: Lauri Markkanenas 42 (9 atk. kam.), Alexanderis Madsenas 15, Sasu Salinas 11.

Ukraina: Svi Michailiukas 20 (5 rez. perd.), Issufas Sanonas 13, Volodymyras Gerunas 12.