2015 11 20 /23:46

Tragiškas „Unicaja“ krepšinis ir „pradingęs“ Mindaugas Kuzminskas

Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygos turnyre patyrė D grupės lyderė Malagos „Unicaja“ (5/1), išvykoje be jokių prošvaisčių 53:73 (17:14, 12:26, 8:20, 16:13) pralaimėjo Bambergo „Brose Baskets“ (4/2). Iki mačo Ispanijos ekipa per rungtynes vidutiniškai rinko po 83,2 taško ir buvo penkta Eurolygoje.
Joanas Plaza
Joanas Plaza / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Per pirmas penkias minutes „Unicaja“ išsiveržė į priekį 10:5, o po pirmojo kėlinio pirmavo 17:14. Mindaugas Kuzminskas per pirmąjį ketvirtį prametė visus savo metimus – tris tritaškius. Antrajame jau dominavo aikštės šeimininkai.

Per keturias minutes „Brose Baskets“ rezultatą persvėrė (23:22) ir spurtavo 14:3. Puikiai tritaškius metę vokiečiai išsaugojo dviženklį pranašumą iki pirmosios mačo dalies pabaigos – 40:29.

Net ir po pertraukos „Unicaja“ neatsigavo ir atrodė labai blankiai, nekrito nei dvitaškiai, nei tritaškiai, o likus žaisti 2 min. N.Zisis baudų metimais šeimininkų persvarą padidino net iki 20-ies taškų – 57:37.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, vienu metu „Brose Baskets“ pirmavo jau 72:43, tačiau mačo pabaigoje atsipalaidavo ir leido „Unicaja“ sumažinti skirtumą iki padoresnio.

Tik 12 su puse minutės žaidęs M.Kuzminskas pasižymėjo dviem taškais (0/3 trit., 1/1 dvit.), atkovojo du kamuolius, kartą suklydo ir išprovokavo pražangą.

„Brose Baskets“: J.Strelnekas (3/6 trit., 6 rez. perd.) 14, B.Wanamakeris  (3/4 trit.) 13, D.Milleris (3/5 trit.) 11.

„Unicaja“: E.Jacksonas ir A.Diazas po 9, R.Hendrixas (6 atk. kam.) 8, G.Gabrielis 7.