Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 06 13

Triuškinančios ALBA pergalės fone – rezultatyvus Roko Giedraičio žaidimas

Šeštadienio vakarą buvo sužaistos antrosios dienos B pogrupio rungtynės, kuriose pasismagino Roko Giedraičio Berlyno ALBA (3-0). Vokietijos sostinės krepšininkai 102:72 (26:13, 32:18, 21:19, 23:22) nepasigailėjo Rastos „Vechta“ (0-3) krepšininkų ir užsitikrino vietą atkrintamosiose.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / „Scanpix“ nuotr.

ALBA tik devynis krepšininkus turinčius varžovus į gilų nokdauną pasiuntė dar pirmoje rungtynių dalyje, kurioje žaidė savo mėgiamą greitomis atakomis paremtą žaidimą.

Net 58 taškus per pirmuosius du kėlinius įmetę Aito Garcios Reneseso auklėtiniai susikrovė milžinišką 27 taškų pranašumą, o antroji mačo dalis tebuvo formalumas.

Berlyno ekipa tiesiog pasakiškai atakavo iš žaidimo: pataikė 63% dvitaškių (24/38) bei kas antrą tritaškį (14/28, 50%).

Rokas Giedraitis puikiai išnaudojo trenerio jam skirtą laiką aikštėje. Per 20 minučių pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus kamuolį perėmė ir tiek pat kartų prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį Berlyno klube rungtyniavo tik Peytonas Siva, pelnęs ne tik 16 taškų, bet ir išskirstęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Rastos „Vechta“: Trevisas Simpsonas 21, Jaroslawas Zyskowski 16, Philippas Herkenhoffas 14, Ishmailas Wainrightas 10 (6 atk. kam.).

Berlyno ALBA: Peytonas Siva 16, Rokas Giedraitis 15, Landry Nnoko 14 (8 atk. kam.), Nielsas Giffey ir Jonas Mattisseckas (3/4 trit.) po 11.

Dėl pirmosios vietos grupėje ALBA grumsis su Liudvigsburgo „MHP Riesen“, kuris taip pat kol kas žengia be nesėkmių.

Vokietijos krepšinio pirmenybės toliau vyksta be pertraukų. Rytoj A grupėje susikaus Ulmo „Ratiopharm“ su Getingeno „Gottingen“, o taip pat Miuncheno „Bayern“ ir Oldenburgo „EWE Baskets“.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant