2022 03 24

V.Micičius vėl žaidė puikiai, bet „Anadolu Efes“ krito prieš italus

Vasilije Micičius vėl žaidė puikiai, tačiau Stambulo „Anadolu Efes“ (14-11) į dar vieną pergalę Eurolygoje neištempė. Į Turkiją atvykęs Milano „Olimpia“ (17-8) klubas ketvirtadienį svečiuose patiesė stipriausią Senojo žemyno komandą 83:77 (21:30, 15:21, 26:10, 21:16).
Vasilije Micic
Vasilije Micic / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai tvirtai laikė iniciatyvą ir įpusėjus akistatai pirmavo net 15 taškų persvara (51:36).

Visgi po pertraukos vaizdas kardinaliai ėmė keistis.

Nicolo Melli, Sergio Rodriguezas ir Luigi Datome tvirtai čiupo jautį už ragų ir „Olimpia“ pradėjo artėti.

Galiausiai Giampaolo Ricci išlygino rezultatą (60:60), o į ketvirtą kėlinį komandos išėjo italams turint taško pranašumą.

Galiausiai „Anadolu Efes“ tempo neišlaikė ir „Olimpia“ šventė pergalę.

Italai po pertraukos nepadarė nė vienos klaidos, o iš viso suklydo vos penkis sykius.

Milano komanda jau yra užsitikrinusi vietą tarp keturių stipriausių reguliaraus sezono komandų ir atkrintamųjų pirmajame etape turės namų aikštės pranašumą.

V.Micičius turkams pelnė net 27 taškus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 27, Adrienas Moermanas 16 (9 atk. kam.), Shane’as Larkinas 10, Bryantas Dunstonas 9.

„Olimpia“: Luigi Datome 14, Devonas Hallas 13, Shavonas Shieldsas ir Sergio Rodriguezas – po 12, Nicolo Melli 10.