Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 07

Monake – pagal tą patį scenarijų: „Lietkabelis“ skaudžiai sudaužytas po pertraukos

Déjà vu. Prieš savaitę skaudžiai po pertraukos sugriuvusius Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus toks pats likimas ištiko ir antrajame Europos taurės mače. Trečiadienį Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose nusileido „Monaco“ ekipai – 57:82 (17:17, 17:18, 8:35, 14:13).
Kyle'as Vinalesas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Lietkabelis“ sunkiai pradėjo dvikovą, tačiau stipriai pabėgti kunigaikštystės komandai kurį laiką irgi nepavyko. Nors pirmoje rungtynių pusėje panevėžiečius stipriai žeidė dažnos klaidos, svečiams pavyko išvengti didelių duobių ir „Monaco“ krepšininkai buvo išlaikyti koviniu atstumu.

Visgi po pertraukos viskas pasikeitė kardinaliai. Praėjusią savaitę mače su Bolonijos „Virtus“ N.Čanako auklėtinius nužudė trečiasis kėlinys. Lygiai tas pats nutiko ir Monake. Antrą rungtynių dalį šeimininkai pradėjo spurtu 14:2 ir pasiuntė „Lietkabelį“ į nokdauną, iš kurio panevėžiečiai taip ir nepakilo.

Trečią kėlinį „Lietkabelis“ įmetė tik 8 taškus, o į savo krepšį praleido net 35 – tiek pat, kiek iki pertraukos.

Panevėžio komanda pražudė klaidos. Jų „Lietkabelis“ padarė net 21 „Monaco“ – 7.

Svečiams 13 taškų pelnė Gytis Masiulis, 11 – Margiris Normantas, 10 – Paulius Valinskas, 9 – Kyle'as Vinalesas.

„Monaco“ su 25 taškais į priekį vedė Dee Bostas, 16 įmetė Marcosas Knightas, 14 – Darralas Willisas.

Kitą savaitę „Lietkabelio“ laukia akistata namuose su Krasnodaro „Lokomotiv“.

Rungtynių eiga:

IV kėlinys. „Lietkabelis“ – „Monaco“ 57:82 (17:17, 17:18, 8:35, 14:13).

40 min. Rungtynės baigiasi. Be intrigos.

38 min. Ketvirtam kėlinyje „Lietkabelis“ duoda kovą, tačiau pergalės traukinys jau yra seniai nuvažiavęs.

35 min. Panašu, kad šeimininkai irgi atleidžia raumenį. Klaidų skaičius iškalbingas – 21:7. Po „Lietkabelio“ klaidų Monakas pelnė net 28 taškus. Įdomu tai, kad būtent tiek taškų dabar skiria ir komandas (50:78).

33 min. Deficitas didėja iki nepadorios ribos – 46:76.

32 min. Monakiečiai ir toliau sėkmingai naudojasi „Lietkabelio“ gynybos skylėmis, o Dee Bostas yra didžiausias panevėžiečių duobkasys – jau 23 pelnyti taškai.

III kėlinys. „Lietkabelis“ – „Monaco“ 42:70 (17:17, 17:18, 8:35).

29 min. Septyniolikta klaida... Panašu, kad galime mesti baltą vėliavą.

28 min. Nenadas Čanakas ima minutės pertraukėlę ir yra labai įsiutęs. Auklėtiniai daugiausiai pylos gauna už prastą gynybą ir nesugebėjimą atsitverti varžovus prie savojo krepšio. Deficitas padidėjo iki 21 taško – 42:63.

27 min. Gytis Masiulis vėl pataiko iš toli, bet „Monaco“ bėga žvėrišku tempu į priekį – 42:58.

26 min. Pagaliau tritaškį pataiko Gytis Masiulis. Visgi į tai šeimininkai atsako dviem rezultatyviomis atakomis... 39:53.

24 min. Antrą rungtynių pusę kur kas geriau pradeda „Monaco“. Dee Bostas dviem tritaškiais užbaigia šeimininkų spurtą 11:2. Kartojasi praėjusios savaitės scenarijus? 36:47.

II kėlinys. „Lietkabelis“ – „Monaco“ 34:35 (17:17, 17:18).

18 min. Monakas išsaugo trapią persvarą, o „Lietkabelis“ suklydo jau 10 kartų.

13 min. „Lietkabelis“ kur kas dažniau klysta (8:2), bet laikosi. Gytis Masiulis ir du taškai su pražanga – 25:26.

11 min. Margiris Normantas puikiai įsijungė į žaidimą, pasirodęs aikštėje po keitimo. Jo veržlus reidas ir pirmą kartą panevėžiečiai priekyje – 19:17.

I kėlinys. „Lietkabelis“ – „Monaco“ 17:17.

9 min. Gabrielius Maldūnas prideda du taškus, Kyle'as Vinalesas sumeta baudas ir pirmą kartą šiose rungtynėse rezultatas yra lygus – 15:15.

6 min. Panevėžiečiai sunkiai įsibėgėjo, bet varžovus laiko nuo savęs per kovinį atstumą – 11:15.

5 min. Gabrielius Maldūnas užbaigia greitą ataką. Panevėžiečių atkarpa 8:2.

4 min. Pirmuosius panevėžiečių taškus pelnė Paulius Valinskas. Netrukus gynėjas pataikė ir dar vieną tritaškį.

3 min. Rungtynių pradžia panevėžiečiams klostėsi sunkiai. Per pirmas tris minutes taškų pelnyti nepavyko ir Nenadas Čanakas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. 0:5.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant