„Vilkų“ startas Europoje paženklintas nesėkme namų arenoje

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0-1) pralaimėjimu pradėjo sezoną Europos taurėje.

Italo Alessandro Magro treniruojamas sostinės klubas negausių savų sirgalių akivaizdoje 69:80 (26:23, 17:22, 13:20, 13:15) krito prieš Stambulo „Bahčešehir“ iš Turkijos.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Net 15 taškų vien per pirmą kėlinį pelniusio Anthony Cowano vedami „Vilkai“ pirmavo (52:50), kai svečiai spurtavo ir į lemiamą ketvirtį išsinešė 9 taškų persvarą (56:65).

Šeimininkai dar bandė šiepti dantis (65:70), bet Dejano Radonjičiaus vadovaujamas „Bahčešehir“ įrodė savo pranašumą.

Buvęs žalgirietis Tyleris Cavanaugh prie Stambulo klubo pergalės prisidėjo pelnydamas 13 taškų (6/7 dvit.) ir surinkdamas tiek pat naudingumo balų.

„Wolves“: Anthony Cowanas 20 (9 iš. praž., 23 naud. bal.), Jeffery Tayloras ir Tre'Shawnas Thurmanas (-1 naud. bal.) – po 10, Garrisonas Brooksas 8 (8 atk. kam.), Andrew Andrewsas 7 (1/6 trit., 7 rez. perd.), Marekas Blaževičius 6 (4 praž. per 17 min.).

„Bahčešehir“: Axelis Bouteille 17 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Tai Odiase 14 (5 atk. kam.), Tyleris Cavanaugh 13, C.J. Massinburgas 12 (3 per. kam.), Marko Simonovičius 8 (6 atk. kam.), Jaleenas Smithas 7 (7 rez. perd.).