2019 03 31

Vokietijoje – lietuviška akistata, kurią laimėjo „minusinis“ Rokas Giedraitis

Vokietijos čempionate Roko Giedraičio atstovaujamas Berlyno ALBA klubas išvykoje 69:66 (9:20, 24:13, 17:17, 19:16) pranoko Bambergo „Brose“, kurio spalvas gina Arnoldas Kulboka.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

R.Giedraitis mačą pradėjo starto penkete, žaidė 21 minutę, tačiau pelnė tik 2 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko -1 naudingumo balą.

A.Kulboka rungtyniavo vos 3 minutes, per kurias niekuo nepasižymėjo. Tiesa, per šią atkarpą ALBA pelnė 11 taškų daugiau nei Bambergo klubas.

„Brose“ komanda pradėjo susitikimą laimėdama atkarpą 20:8, tačiau berlyniečiai greitai skirtumą ištirpdė.

Landry Nnoko nugalėtojams pelnė dvigubą dublį. Jo sąskaitoje – 12 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Cliffas Alexanderis dvigubą dublį fiksavo ir kitoje barikadų pusėje: surinko 15 taškų ir sugriebė 10 kamuolių.

„Brose“: C.Alexanderis 15 (10 atk. kam.), R.Hickmanas 12, B.Tayloras 8.

ALBA: C.Nnoko 12 (14 atk. kam.), J.Thiemannas 11, P.Siva 9.