2015 11 22

Vokietijos čempionate – Tado Klimavičiaus ir Tomo Dimšos komandų akistata

Tadas Klimavičius sužaidė solidžias rungtynes, bet jo Bonos „Telekom Baskets“ namuose 59:82 (6:18, 15:19, 16:24, 22:21) nusileido Frankfurto „Skyliners“, kuriam atstovauja Tomas Dimša.
Tadas Klimavičius
Tadas Klimavičius / facebook.com/basketsbonn nuotr.

T.Klimavičius žaidė 29 minutes, pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet triskart suklydo ir dukart prasižengė.

T.Dimšos indėlis į pergalę – kur kas kuklesnis. Jis aikštėje praleido pustrečios minutės ir per šį laiką spėjo sugriebti 2 kamuolius.

„Telekom Baskets“: Tadas Klimavičius 16 taškų, Aaronas White‘as 12, Michalas Chylinskis 9.

„Skyliners“: Johanessas Voigtmannas 20 (8/14 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), Konstantinas Kleinas 19, Aaronas Doornekampas 10.