2015 09 07

Domantas Sabonis po netikėto pralaimėjimo: „Nežinau, nežinau...“

Domantas Sabonis ir šiaip yra nekalbus vyrukas, o ką jau kalbėti, kai 19-metis duoda interviu po tokio apmaudaus pralaimėjimo. Paskutinio belgų pergalingo metimo peržiūra užtruko penkias minutes. Tylą nutraukė siautulingi belgų šūksniai ir šokis – Lietuva krito 74:76.
Domantas Sabonis
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Net nežinau, ką atsakyti“, – paklaustas, kodėl rinktinei neužteko tokio akivaizdaus pranašumo po krepšiu, sakė 10 taškų pelnęs ir 4 kamuolius atkovojęs Domantas Sabonis.

Neužteko ir įspūdingo Jono Valančiūno pasirodymo – jis pelnė 25 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Lietuviai vienu metu pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau antrajame kėlinuke žaibiškai išbarstė persvarą.

„Analizuosime, kodėl nutinka tos duobės. Nežinau, nežinau...“ – sunkiai žodžius rinko D.Sabonis.

Anot jo, paskutinėje atakoje lietuviai turėjo žaisti per gynėją ir Joną Valančiūną.

Manto Kalniečio tritaškis tiksint paskutinėms sekundėms buvo netikslus, o per likusią kruopelytę laiko belgai spėjo perbėgti visą aikštę ir įridenti pergalingą metimą.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?