„Žalgirio“ laukiantis Madrido „Real“ pergalių seriją pratęsė iki 10 iš eilės

Karališkasis Madrido „Real“ šiame sezone ir toliau nepralaimi.
Walteris Tavaresas
Walteris Tavaresas / Roko Snarskio nuotr.

Chuso Mateo auklėtiniai sekmadienį namie 106:90 (15:22, 27:15, 39:25, 25:30) susitvarkė su Mursijos UCAM (3-2) ekipa ir Ispanijos čempionate įsirašė 5 pergalę iš penkių.

Įskaičiuojant ir Eurolygą, Supertaurės turnyrą ir netgi draugišką mačą su NBA klubu „Dallas Mavericks“ karališkasis „Real“ šiame sezone dar nepralaimėjo niekam ir skaičiuoja 10 pergalių seriją.

Ryškiausiai sekmadienį Madrido ekipos gretose žibėjo po ligos atsigaunantis Walteris Tavaresas, pelnęs 18 taškų (8/10 dvit., 2/3 baud.), atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 24 naudingumo balus per 25 minutes.

22 minutes žaidęs ir taip pat nepervargęs Facundo Campazzo prie pergalės pridėjo 14 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), net 10 rezultatyvių perdavimų ir 23 naudingumo balus.

UCAM komandoje išsiskyrė Simonas Birganderis su16 ir Dylanas Ennisas su 15 taškų.

Artimiausias rungtynes „Real“ žais Eurolygoje – antradienį 21.45 val. namuose su Kauno „Žalgiriu“.

Ispanijos pirmenybėse Eurolygos čempionas „Real“ yra vienintelis šiame sezone dar nepralaimėjęs klubas – 5 pergalės iš 5.