Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Žvėris: trigubą dublį fiksavęs L.Dončičius išsaugojo Slovėnijos olimpinę viltį

Luka Dončičius pademonstravo pačią aukščiausią klasę, o jo vedama Slovėnijos rinktinė (1-1) pratęsė žygį olimpinėje atrankoje. Aleksandro Sekuličiaus auklėtiniai Pirėjuje 104:78 (27:9, 19:30, 31:18, 27:21) įveikė Naujosios Zelandijos (1-1) krepšininkus ir iškopė į pusfinalį.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / FIBA nuotr.

Kad patektų į pusfinalį, slovėnams šias rungtynes reikėjo laimėti bent 10 taškų pranašumu. Jie nugalėjo 26 taškais.

Kad patektų iš pirmosios grupės vietos, Slovėnai turėjo laimėti bent 29 taškais. Jiems pritrūko vos vieno tolimo metimo.

Tuo metu Naujosios Zelandijos rinktinė užbaigė kovas atrankoje ir grupėje liko treti. Pirmąją vietą užėmė Kroatijos rinktinė.

Pusfinalyje slovėnai susitiks su Graikija, Dominikos Respublika arba Egiptu.

Mačą slovėnai pradėjo įspūdingai, kuomet spurtavo 27:9 ir įgijo 18 taškų pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje.

Visgi zelandai nepasidavė: atsakė atkarpa 30:19 ir iki pertraukos sumažino skirtumą (39:46).

Mačo lūžiu tapo trečiasis kėlinys. L.Dončičiaus vedama Slovėnija surengė atkarpą 31:18 ir įgijo 20 taškų pranašumą (77:57), kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

Įspūdingai žaidęs L.Dončičius surinko trigubą dublį: 36 taškus, (6/13 dvit., 3/12 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 37 naudingumo balus.

Slovėnija: Luka Dončičius 36 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Joshas Nebo 20 (12 atk. kam.), Gregoras Hrovatas (7 atk. kam.) ir Klemenas Prepeličius (6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 14.

Naujoji Zelandija: Shea Ili 28 (10 atk. kam.), Izayahas Le'afa 12, Tyrellas Harrisonas (7 atk. kam.) ir Flynnas Cameronas po 8.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius