Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 07

Žvėriškas N.Jokičiaus pasirodymas pratęsė pergalingą serbų žygį

Nikola Jokičius surengė įspūdingą pasirodymą, o jo vedama Serbijos rinktinė Europos čempionate ir toliau neklysta. Prahoje vykstančio D grupės turnyro mače antradienį Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai 89:78 (24:18, 26:20, 15:20, 24:20) nugalėjo Izraelį.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / FIBA nuotr.

N.Jokičius per 30 minučių surinko 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas, perėmė 4 kamuolius, varžovams išrašė 2 blokus bei akistatą baigė su 46 naudingumo balais.

Serbai laimėjo visus keturis šio čempionato mačus.

Šį kartą lemiamą kirtį jie sudavė iš karto po pertraukos, kai įgijo 16 taškų pranašumą.

Tiesa, spurtavęs Izraelis ketvirtajame kėlinyje buvo grąžinęs intrigą ir priartėjęs iki vieno metimo (63:65), tačiau tuomet rezultatyvia atkarpa jau atsakė serbai ir intriga paskutinėmis minutėmis nekvepėjo.

Izraelis: Yamas Madaras 20, Deni Avdija 14, Romanas Sorkinas 11.

Serbija: Nikola Jokičius 29 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Vasilije Micičius 19, Nikola Kaliničius ir Ognjenas Jaramazas – po 10.