„7bet-Lietkabelio“ ėjimai: išsaugojo kapitoną, arti susitarimo yra ir su kitu vedliu

Mažajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finale šiuo metu kovojantis Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ jau dėlioja kito sezono komplektaciją – pratęsė sutartį Vyteniu Lipkevičiumi bei yra arti susitarimo su Gabrieliumi Maldūnu, praneša 15min šaltiniai.

Pasak 15min šaltinių, netrukus 36-ąjį gimtadienį minėsiantis 198 cm ūgio Vytenis Lipkevičius pratęsė sutartį su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“ iki 2026-ųjų metų vasaros, o arti susitarimo dėl identiškos trukmės kontrakto yra ir 31-erių metų 206 cm ūgio aukštaūgis Gabrielius Maldūnas.

Aukštaitijos sostinėje V.Lipkevičius rungtyniauja nuo 2018-ųjų metų, nors pirmojo sezono „Lietkabelyje“ metu pusmečiui buvo paskolintas Prienų klubui, tuo metu G.Maldūnas gimtojo miesto garbę gina nuo 2019-ųjų metų vasaros.

„Komandos stuburu“ vadinamas duetas per šį laiką Panevėžyje kartą iškovojo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sidabrą, triskart – bronzą, tuo metu Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) – po tris kartus pasiekta antroji ir trečioji vietos.

Šiuo metu Nenado Čanako vadovaujamas „7bet-Lietkabelis“ kovoja mažajame „Betsafe-LKL“ finale prieš Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir serijoje iki trijų pergalių rezultatas yra lygus 1-1.

Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Vytenis Lipkevičius

Geriausiai besiginančiu 2021-2022 metų „Betsafe-LKL“ sezono žaidėju tapęs V.Lipkevičius šį sezoną šalies pirmenybėse fiksuoja 7,4 taško (48 proc. dvit., 42,7 proc. trit., 81,1 proc. baud.), 4,8 atkovoto ir 1,4 perimto kamuolio, 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir 12 naudingumo balų statistiką.

Europos taurėje iš Vilkijos kilęs kovingasis puolėjas šį sezoną per 28 minutes rinko po 8,7 taško (70,4 proc. dvit., 35,8 proc. trit., 87,8 proc. baud.), 4,9 atkovoto ir 1,3 perimto kamuolio, 2,7 rezultatyvaus perdavimo, 13,6 efektyvumo balo rodiklius.

„Betsafe-LKL“ nuotr./Gabrielius Maldūnas

Šį „Betsafe-LKL“ sezoną G.Maldūnas per beveik 20 minučių renka po 6,6 taško (55,3 proc. dvit., 50,9 proc. baud.), atkovoja po 4 ir perima po 1,4 kamuolio, atlieka po 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuoja 7,6 naudingumo balo.

Europos taurėje panevėžiečio statistika siekė 7,6 pelnyto taško (54,2 proc. dvit., 63,6 proc. baud.), 4,9 atkovoto kamuolio, 1,7 rezultatyvaus perdavimo ir 10,3 efektyvumo balo per beveik 21 minutę ant parketo.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?