„7bet-Lietkabelis“ draugiško turnyro pusfinalyje nusileido Rygos klubui

Sezono startui besiruošiantis Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė priešpaskutines kontrolines rungtynes – Nenado Čanako auklėtiniai Baltijos Supertaurės pusfinalyje 67:61 Rygoje nusileido vietos „Zelli“ ekipai.

Turnyro mažasis finalas Latvijos sostinėje startuos rytoj nuo 14.00 val., o varžovas paaiškės po šįvakar įvyksiančio antrojo pusfinalio tarp Rygos „VEF“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandų.

Pirmojo pusfinalio rungtynes geriau pradėjo „Zelli“ ekipa, po pirmojo kėlinio įgijusi nedidelį pranašumą (24:21).

Jį šeimininkams, kiek geriau pataikiusiems iš žaidimo, per antrąjį ketvirtį pavyko padidinti iki dviženklio (40:30).

Pirmoje rungtynių pusėje Rygos komandą į priekį vedė 12 taškų pelnęs Krisas Helmanis.

Pranašumo iš savo rankų Latvijos ekipa nepaleido ir po pertraukos – puolime sunkiai įsivažiavęs „7bet-Lietkabelis“ prieš lemiamą ketvirtį ir toliau turėjo dviženklį deficitą (55:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Zelli“ padidino persvarą iki aštuoniolikos taškų, bet likus trims minutėms komandas skyrė jau tik aštuoni (62:54).

Nors paskutinę minutę panevėžiečiai pradėjo atsilikdami tik penkiais taškais (63:58), varžovai pergalės iš savo rankų jau nebepaleido ir žengė į finalą.

„7bet-Lietkabelio“ gretose rezultatyviausias buvo 11 taškų pelnęs Oleksandras Kovliaras, Danielius Lavrinovičius pridėjo 10, Vytenis Lipkevičius – 9, Gabrielius Maldūnas – 7 taškus.