2018 06 12

Donato Tarolio šou neišgelbėjo: Renaldas Seibutis paskutinę akimirką ištraukė „Neptūną“

Donato Tarolio traukiamas Panevėžio „Lietkabelis“ antrosiose mažojo LKL finalo rungtynėse buvo arti pergalės, bet po Renaldo Seibučio pergalingo metimo „Neptūnas“ 71:69 šventė pergalę ir serijoje iki trijų pergalių – lygybė 1:1.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Rungtynes geriau pradėjo panevėžiečiai, kurie, vedami Simo Jasaičio ir Donato Tarolio, buvo susikrovę ir dviženklę persvarą.

Dar iki pertraukos deficitą „Neptūnui“ panaikinti pavyko ir nugalėtojas sprendėsi antroje mačo dalyje.

Po pertraukos „Neptūnas“ vis bandė truktelėti į priekį, bet „Lietkabelis“ neutralizavo visus tokius bandymus.

Apylygė kova vyko iki paskutinių akimirkų, kuomet ir sprendėsi rungtynių likimas.

Likus žaisti 6 sekundes, rezultatas dar buvo lygus, o paskutinė ataka priklausė „Neptūnui“. Renaldas Seibutis ėmėsi lyderio vaidmens, prasiveržė iki krepšio ir pelnė lemiamus taškus.

Donatas Tarolis suvertė net 26 taškus, nusiėmė 10 kamuolių ir surinko 40 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: D.Tarolis 26 (10 atk. kam., 9/11 dvit., 40 naud. bal.), S.Jasaitis 14 (4/8 trit., 10 atk. kam., 18 naud. bal.), Ž.Peineris 10.

„Neptūnas“: R.Seibutis 14, E.Želionis 12 (9 atk. kam.), B.Fieldsas 11 (7 atk. kam.), T.Delininkaitis ir M.Kačinas po 10.

Rungtynių eiga. Panevėžio „Lietkabelis“ – Klaipėdos „Neptūnas“

Ketvirtas kėlinys. „Lietkabelis“ – „Neptūnas“

Likus 0 sek. R.Seibutis prasiveržė iki krepšio, pataikė metimą ir „Neptūnas“ šventė pergalę!

Likus 6 sek. Ž.Peineris pataikė tik vieną baudos metimą – 69:69.

40 min. D.Tarolis po ilgos atakos galiausiai įrideno du taškus ir išvedė komandą į priekį.

Tomas Delininkaitis sumetė baudų metimus ir išvedė į priekį „Neptūną“. „Lietkabeliui“ išsigelbėti liko 9 sekundės.

38 min. Įtempta mačo pabaiga. „Neptūnas“ vis dar priekyje, bet tik minimaliu skirtumu. Nors B.Fieldsas pataikė dvitaškį, tritaškiu rezultatą išlygino S.Jasaitis – 66:66.

36 min. T.Delininkaitis pataikė iš toli, dvitaškiu atsakė K.Lavrinovičius – 61:61.

33 min. R.Seibučio tritaškis padidino „Neptūno“ pranašumą iki šešių taškų, bet du dvitaškius iš eilės pataikė D.Tarolis – 54:56.

31 min. S.Galdikas po susidūrimo su varžovu sunkiai kilo nuo parketo ir buvo pakeistas – 47:49.

Trečias kėlinys. „Lietkabelis“ – „Neptūnas“ 47:49 (20:15, 14:18, 13:16)

30 min. Koks E.Želionio dėjimas per K.Lavrinovičių! – 46:49.

27 min. Į keletą greitų atakų išbėgę neptūniečiai persvėrė rezultatą ir įgijo persvarą – 40:45.

24 min. Komandos ilgai nepelnė taškų, kol galiausiai tylą nutraukė E.Želionis – 36:37.

22 min. Komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais – 36:35.

Antras kėlinys. „Lietkabelis“ – „Neptūnas“ 34:33 (20:15, 14:18)

20 min. R.Seibučio paskutinis metimas buvo netaiklus, bet „Neptūnui“ svarbiausia, kad pavyko likviduoti varžovų turėtą pranašumą – 34:33.

17 min. Skirtumas vienu metu jau buvo pasiekęs dviženklę ribą, tačiau E.Želionio dvitaškiu vainikuota sėkminga atkarpa nukirpo „Lietkabelio“ persvarą – 32:29.

14 min. Dar vieną tolimą bombą numetė S.Jasaitis, tritaškį pridėjo ir D.Tarolis. Abu jie savo sąskaitose turėjo jau po 11 taškų – 30:21.

13 min. „Neptūnas“ sunkiai randa kelius prie varžovų krepšio – 24:19.

Pirmas kėlinys. „Lietkabelis“ – „Neptūnas“ 20:15

10 min. „Neptūnas“ per pirmas 10 minučių suklydo jau 6 kartus, o po pirmojo kėlinio priekyje buvo aikštės šeimininkai – 20:15.

7 min. S.Jasaitis smeigė tolimą metimą, vėliau pridėjo du baudų metimus ir savo sąskaitoje jau turėjo 8 taškus – 14:12.

3 min. Rezultatyviai rungtynes pradėjusios komandos apsikeitė nesėkmingais išpuoliais – 5:6.

1 min. L.Kisielius rungtynes pradėjo taikliu tritaškiu – 2:3.

Komandų starto penketai:

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas, Simas Jasaitis, Donatas Tarolis, Žanis Peineris, Darjušas Lavrinovičius.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas, Renaldas Seibutis, Vytautas Šulskis, Laimonas Kisielius, Simas Galdikas.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?