Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 17

Atakų škvale Vilniaus „Rytas“ tik po pratęsimo palaužė „Šiaulius“

„Betsafe-LKL“ čempionai Vilniaus „Ryto“ krepšininkai (9-3) turėjo daug vargo, kol palaužė „Šiaulių“ komandą (6-7) šeštadienio rungtynėse sostinėje.
Reigarvius Williamsas
LKL čempionato rungtynės: Vilniaus „Rytas“ – Šiaulių „Šiauliai“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Rytas“ išlupo pergalę 107:101 (22:21, 28:27, 17:28, 24:15, 16:10), vėl parodęs rezultatyvų žaidimą ir tuo pačiu skylėtą gynybą prieš lygos vidutiniokus.

Įpusėju ketvirtam kėliniui Šiaulių komanda pirmavo net 12 taškų (86:74), bet išsigelbėjo paskutinėmis sekundėmis.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./LKL čempionato rungtynės: Vilniaus „Rytas“ – Šiaulių „Šiauliai“

Marcusas Fosteris įmetė vieną baudą, šeimininkai atkovojo kamuolį likus žaisti 11 sek., o Margiris Normantas dvitaškiu išlygino rezultatą.

Šiaulių klubui pergalę nukalti galėjęs Kyle'as Mangasas nepataikė, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame kertiniai buvo Gyčio Radzevičiaus du taškai su pražanga, kai sostinės komanda susikūrė keturių taškų pranašumą.

Išsilaikyti LKL antroje lygos vietoje Vilniaus klubui padėjo žaidėjų penketas: Gytis Radzevičius pelnė 21 tašką, Margiris Normantas – 18, Elvaras Fridrikssonas – 17, Marcusas Fosteris – 16, Martynas Echodas – 15.

„Šiauliams“ Nemanja Bezbradica pelnė 24 taškus, Donatas Sabeckis – 18, o Kyle'as Mangasas 13.

Antano Sireikos vyrai lieka septinti LKL lentelėje.