2018 10 13

Atkakliame mūšyje M.Gecevičius dviem lemtingais šūviais nukalė Prienams pergalę

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Prienų „Skycop“ laimėjo atkaklų mūšį savų žiūrovų akivaizdoje – rezultatu 85:80 (21:20, 22:24, 20:17, 22:19) palaužė Utenos „Juventus“ ekipą.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Du Mariaus Runkausko tritaškiai ir galingas Vaido Čepukaičio žaidimas leido „Juventus“ vos per pusę kėlinio susikrauti 8 taškų persvarč (7:15), tačiau „Skycop“ toliau bėgti į priekį varžvams neleido.

Toliašaudę artileriją atidarė ir prieniškiai, kurie baigiantis pirmajam kėliniui jau buvo priekyje (21:20).

Antro kėlio pradžioje svečiams pavyko spurtuoti 11:2 ir vėl kiek atitrūkti (26:33), bet „Skycop“ laikėsi šalia ir prieš pertrauką komandas skyrė tik taškas (43:44).

Trečiajame vyko kovas taškas į tašką, nė vienai komandai neatsiplėšiant didesniu nei 5 taškų skirtumu. Tiesa, po trijų ketvirčių keliais taškais priekyje jau buvo „Skycop“ (63:61).

Michaelas Bruesewitzas ir Ovidijus Varanauskas tempė į priekį prieniškius, tačiau lemiamu momentu svarbiausią žodį tarė Martynas Gecevičius, mačo pabaigoje paleidęs du tolimus šūvius iš eilės.

M.Gecevičiui išvedus "Skycop" į priekį (80:77) jau kitoje aikštės pusėje atsakymą surado Alexanderis Hamiltonas, tolimu metimu dar kartą išlyginęs rezultatą.

„Skycop“ ekipa nepasimetė, o iniciatyvos ir vėl ėmėsi M.Gecevičius, kurio dar vienas tolimas metimas sugražino aikštės šeimininkams trapų pranašumą (83:80).

Paskutinės abiejų komandų atakos buvo padrikos. Nors penktąją pražangą užsidirbo „Juventus“ lyderis V.Čepukaitis, uteniškiai dar turėjo šansą tolimu metimu išplėšti pratęsimą, bet juo nepasinaudojo.

Žvėriškai žaidęs V.Čepukaitis pelnė 26 taškus, atkovojo13 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus.

„Skycop“ gretose penkis tritaškius pataikęs M.Gecevičius pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Už jį rezultatyviau rungtyniavo tik Michaelas Bruesewitzas surinkęs 22 taškus bei 31 naudingumo balą.