2019 03 25

Atsipalaidavimo kaina: „Neptūnas“ vos neprisižaidė Kėdainiuose

Klaipėdos „Neptūno“ (20-6) krepšininkai pirmadienio popietę 78:70 (20:20, 25:14, 21:18, 12:18) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (4-21) ir palypėjo į viršų turnyro lentelėje.
Lorenzo Williamsas
Lorenzo Williamsas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Po pergalės klaipėdiečiai aplenkė Vilniaus „Rytą“ (19-6) ir pakilo į antrąją vietą.

Uostamiesčio komandos krepšininkai dar pirmoje mačo dalyje įgijo dviženklę persvarą, kurią sėkmingai laikė ir po pertraukos.

Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžio“ ekipa sugebėjo priartėti per keturių taškų atstumą (68:72), tačiau „Neptūno“ krepšininkai pergalės iš rankų neišleido.

Klaipėdos komandą į priekį vedė 11 taškų pelnęs Lorenzo Williamsas, kuris dar atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Po 10 taškų pridėjo Gytis Masiulis ir Osvaldas Olisevičius.

Adonte Parkeris su 19 taškų buvo rezultatyviausias „Nevėžio“ gretose.

Kovą dėl kamuolių „Neptūnas“ laimėjo 42:33.

„Nevėžis“: A.Parkeris 19, N.Balašovas 18, Z.Hearstas 10.

„Neptūnas“: L.Williamsas 11, G.Masiulis ir O.Olisevičius po 10, L.Beliauskas ir T.Delininkaitis po 9.