Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2017 12 03

Aukščiausios pavaros neįjungęs „Žalgiris“ nugalėjo pasikeitusias „Pieno žvaigždes“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ trenerio poste debiutavęs Gediminas Petrauskas sensacijos nesukūrė. Jo vadovaujama komanda namuose 51:75 (13:24, 13:15, 13:21, 12:15) pralaimėjo LKL lyderiui Kauno „Žalgiriui“.
Axelis Toupane'as
Axelis Toupane'as / K.Bakūno nuotr.

Šarūnas Jasikevičius šioms rungtynėms neregistravo kapitono Pauliaus Jankūno ir jaunojo Martyno Arlausko.

Vos vakar buvo pranešta, kad „Pieno žvaigždės“ atsisveikino su treneriu Rimantu Grigu, o į jo vietą stojo tragišką sezono startą su Utenos „Juventus“ išgyvenęs G.Petrauskas.

Dviženklę persvarą svečiai iš Kauno įgijo dar pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis, tačiau toliau pabėgti nesugebėjo.

Taškus ant „i“ „Žalgiris“ sudėliojo trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet pabėgo nuo „Pieno žvaigždžių“ jau 20-ties taškų atstumu.

Trečiojo kėlinio viduryje Brandonas Daviesas sukūrė vieną gražiausių vakaro epizodų. Jis iš nugaros efektingai „nupūtė“ Trevono Hugheso metimą.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Brandonas Daviesas

Likęs rungtynių laikas buvo daugiau formalumas, tačiau „Pieno žvaigždės“ spėjo sužibėti nuostabia ataka žemė-oras. Artūras Ausėjas per pusę aikštės pasiuntė perdavimą Viačeslavui Bobrovui, kuris pagavo kamuolį ore ir sugrūdo iš viršaus.

Pasvaliečiai labai prastai pataikė. Tikslą pasiekė tik 32 procentai dvitaškių (10/31 dvit.) ir 20 procentų tritaškių (6/30 trit.).

„Žalgiris“ taip pat nežibėjo taiklumu. Kauniečiai pataikė 43 procentus metimų (25/52 met.).

Kovą po krepšiu „žalgiriečiai“ laimėjo 48:31.

„Pieno žvaigždės“: V.Bobrovas 13 (6 atk. kam.), M.Varnas 11, A.Ausėjas 9 (3/12 met.), T.Hughesas 6 (2/10 met., 6 rez. perd.).

„Žalgiris“: A. Toupane'as 17, D.Bostas 12 (6 atk. kam.), B.Daviesas 11 (11 atk. kam.), K.Pangosas 8.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant