2021 02 19

Ąžuolas Tubelis tęsia puikių rungtynių atkarpą NCAA

Lietuvos krepšinio talentas 18-metis Ąžuolas Tubelis užfiksavo dar vieną galingą pasirodymą, tačiau jo atstovaujama „Arizonos Wildcats“ patyrė jau ketvirtąją nesėkmę per pastarųjų penkerių rungtynių seriją.

Lietuvio atstovaujamos „laukinės katės“ išvykoje 60:74 (31:30, 29:24) krito prieš UCLA „Bruins“ krepšininkus.

Ą.Tubelio sąskaitoje – 18 taškų (8/10 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai (4 puolime), 2 blokai, 4 klaidos ir 3 pražangos.

Tai buvo aštuntoji „Wildcats“ nesėkmė šį sezoną, šalia kurių – 14 pergalių.

Pirmąjį sezoną NCAA rungtyniaujantis Ą.Tubelis per 34 žaidimo minutes fiksuoja po 12 taškų, 6,4 atkovoto kamuolio, 1,2 rezultatyvaus perdavimo, 0,6 perimto kamuolio bei 0,6 blokuoto metimo.

Penktąjį mačą Arizonoje sužaidė „Žalgirio“ sistemoje augęs estas Kerras Kriisa, kuris per 24 minutes pelnė 3 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.