Be išvyto A.Trinchieri likęs „Žalgiris“ išvargo pergalę prieš panevėžiečius

Kauno „Žalgiris“ (4-1) per „Betsafe-LKL“ rungtynes namie liko be dvi technines pražangas užsidirbusio vyriausiojo trenerio Andrea Trinchieri, bet atkaklioje kovoje vis dėlto palaužė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (3-2) 73:66 (13:24, 17:14, 23:15, 20:13).

Kauniečiai prastai pradėjo rungtynes ir joms įpusėjus turėjo 8 taškų deficitą (30:38).

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ pademonstravo kitokį veidą ir gana greitai išlygino rezultatą. Vis dėlto kėlinio pabaigoje kauniečiai liko be vyriausiojo trenerio Andrea Trinchieri.

Italas jau pasibaigus antrajam kėliniui užsidirbo pirmą techninę pražangą, o trečiojo kėlinio pabaigoje gavo antrą. Kauno ekipos vyriausiojo trenerio pareigas iš A.Trinchieri perėmė Tautvydas Sabonis.

Lemiame ketvirtyje „Žalgiris“ toliau buvo įsikibęs į varžovus ir po truputį įgijo apčiuopiamą persvarą – likus žaisti 3 min., skirtumas siekė 8 taškus (68:60).

Vis dėlto panevėžiečiai nepasidavė. Likus žaisti 47 sek., Vytenis Lipkevičius baudos metimais sumažino svečių atsilikimą iki 4 taškų (70:66), o kitoje aikštės pusėje Laurynas Birutis įmetė tik vieną baudą.

Galimybę dar labiau priartėti prie „Žalgirio“ varžovai iššvaistė, kai po minutės pertraukėlės, regzdami savo ataką, išmetė kamuolį į užribį. Netrukus Sylvainas Francisco pataikė 2 baudos metimus ir nulėmė rungtynių baigtį.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 17, Sylvainas Francisco 16 (8 rez. perd., 26 n.b.), Mattas Mitchellas 9, Deividas Sirvydis 6, Edgaras Ulanovas ir Ignas Brazdeikis – po 5.

„7bet-Lietkabelis“: Marko Pecarskis 14 (6 atk. kam.), Martynas Varnas 11, Andrija Stipanovičius 10, Dominykas Stenionis, Georgios Kalaitzakis ir Dovis Bičkauskis (5 kld., -2 n.b.) – po 7.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?