2020 03 04 /23:26

Čempionų lygos atkrintamąsias „Lietkabelis“ pradėjo nesėkme Saragosoje

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjimu pradėjo FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako vyrai svečiuose 67:76 (20:21, 19:24, 10:20, 18:11) turėjo pripažinti Saragosos „Casademont“ ekipos pranašumą.
Željko Šakičius
Željko Šakičius / FIBA nuotr.

Antrasis aštuntfinalio serijos iki dviejų pergalių mačas Panevėžyje bus žaidžiamas ateinantį antradienį.

Per pirmąsias 4 minutes nė vienai komandai įgyti pranašumo nepavyko 8:8. Kiek geresnę atkarpą sužaidė „Casademont“ komanda, kuri truktelėjo į priekį – 15:10. Baigiantis kėliniui šeimininkų atotrūkis jau siekė 6 taškus (21:15), „Lietkabelis“ per likusį laiką pasižymėjo 5 taškais be atsako ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atsiliko tašku.

Antrajame ketvirtyje toliau vyko atkakli kova taškas į tašką. Svečiams keliskart pavyko pirmauti, bet „Casademont“ sugrįždavo į pirmaujančios komandos vaidmenį ir priekyje išliko įpusėjus mačui – 45:39.

Po ilgosios pertraukos „Casademont“ pradėjo 5 taškais be atsako ir pirmą kartą šioje dvikovoje turėjo dviženklį pranašumą – 50:39. Gero žaidimo bangą pagavę šeimininkai kėlinį baigė sėkmingai ir susikrovė 16 taškų atotrūkį – 65:49.

Per paskutines 10 žaidimo minučių „Lietkabelio“ žaidėjai parodė charakterį ir sugebėjo sumažinti deficitą, bet sugrąžinti intrigos nepavyko ir N.Čanako kariauna buvo priversta patirti nesėkmę.

„Casademont“: D.J.Seeley ir Dylanas Ennisas po 14, Nemanja Radovičius 12, Jonathanas Barreiro ir Nicolas Brussino po 8.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18, Tomas Dimša 16, Gabrielius Maldūnas 8, Vytenis Lipkevičius 6, Rihardas Kuksikas ir Martynas Sajus po 5.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant