2020 12 16

D.Motiejūnas prieš buvusį žalgirietį surinko dvigubą dublį, bet prametė šūsnį baudų metimų

Donato Motiejūno atstovaujamai „Xinjiang Flying Tigers“ (13-6) ekipai nepavyko pratęsti pergalingos serijos Kinijos krepšinio lygoje. „Skraidantys tigrai“ 102:115 suklupo prieš vienus iš lyderių „Guangdong Southern Tigers“ (15-2) su Sonny Weemsu ir pralaimėjo pirmą kartą po keturių pergalių iš eilės.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

D.Motiejūnas eilinį sykį buvo geriausias savo komandoje.

Lietuvis per 32 minutes įmetė 28 taškus, pataikęs 12 dvitaškių iš 17. Tiesa, kauniečiui fatališkai nesisekė nuo baudų metimų linijos – tikslą pasiekė tik 4 iš 12 D-Mo mestų kamuolių.

Prie taškų kraičio D.Motiejūnas dar pridūrė 13 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 perimtą kamuolį, 1 bloką. Lietuvis taip pat tris kartus suklydo ir keturis sykius prasižengė.

Arčiausiai pagal rezultatyvumą prie D.Motiejūno Sindziango komandoje buvo Qi Linas, pelnęs 17 taškų.

Kitoje barikadų pusėje žibėjo praeityje Kauno „Žalgirį“ vedęs S.Weemsas. Amerikietis pataikė net 12 dvitaškių iš 14 ir surinko 26 taškus. Tiek pat pelnė ir praeityje keliose NBA komandose rungtyniavęs Marshonas Brooksas.

Su 13 pergalių ir 6 pralaimėjimais D.Motiejūno komanda užima ketvirtąją vietą. Šiandieniniai jų varžovai yra antri.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant