2019 11 26

D.Motiejūnas rinko dvigubą dublį, bet patyrė dar vieną nesėkmę

Donatas Motiejūnas sužaidė solidžias rungtynes Kinijoje, tačiau jo atstovaujamas „Shanghai Sharks“ klubas namuose 95:99 (20:22, 27:20, 25:25, 23:32) krito prieš „Shenzhen Leopards“ komandą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau trečioji „ryklių“ nesėkmė iš eilės Kinijos čempionate.

D-Mo per 34 minutes pelnė 21 tašką (8/14 dvit., 5/8 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius.

Jamesas Nunnally pralaimėjusiems pridėjo 20 taškų, tačiau iš žaidimo pataikė vos 3 metimus iš 13.

Nugalėtojų pergalės kalviu tapo Dwightas Buyckas, kuris per 42 minutes pelnė 20 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Kovą dėl kamuolių „Sharks“ laimėjo 49:39.

„Sharks“: D.Motiejūnas 21 (12 atk. kam.), J.Nunnally 20, D.Hanlinas 17 (13 atk. kam.).

„Leopards“: D.Buyckas 20 (11 rez. perd.), H.Xiningas 16, S.Zijie 15.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?