D.Riversas debiutavo „Žalgiryje“: taiklūs metimai ir triuškinama pergalė

„Betsafe-LKL“ čempionate Kauno „Žalgiris“ namie nušlavė Jonavos „CBet“ komandą 101:57 , o svarbiausiu dvikovos įvykiu tapo amerikiečio Demetre Riverso debiutas Lietuvos čempionų ekipoje.

Virginijaus Šeškaus komanda šį kartą neturėjo ką pasiūlyti varžovams. Skirtumas nuo pirmųjų rungtynių minučių vis augo šeimininkų naudai, o po 2 kėlinių „Žalgiris“ buvo priekyje net 51:25. Po didžiosios pertraukos padėtis aikštėje nesikeitė ir rungtynės kauniečiams labiau priminė treniruotę nei oficialią dvikovą.

Tokia įvykių eiga leido „Žalgirio vyriausiajam treneriui Andrea Trinchieri jau antrojo kėlinio pradžioje į aikštę įleisti komandos naujoką D.Riversą.

Iki didžiosios pertraukos puolėjas žaidė 5 min. 49 sek., per kurias į savo sąskaitą įsirašė 1 rezultatyvų perdavimą.

Pirmąjį metimą amerikietis atliko trečiajame kėlinyje ir tolimu dvitaškiu pelnė pirmuosius savo taškus „Žalgiryje“. Ketvirtajame kėlinyje D.Riversas pataikė ir savo pirmą išmestą tritaškį.

Rungtynes D.Riversas baigė savo sąskaitoje turėdamas 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), po vieną atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, blokuotą metimą ir pražangą. Tokia statistika legionieriui per 17 sužaistų minučių atnešė 7 naudingumo balus.

„Betsafe-LKL“ pirmaujantis „Žalgiris“ dabar savo sąskaitoje turi 23 pergales ir 3 pralaimėjimus. 10 kartų laimėjusi ir 17 kartų pralaimėjusi Jonavos komanda lieka aštunta.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 18 (6 atk. kam.), Brady Manekas 12 (6 atk. kam.), Edmondas Sumneris 10 (5 rez. perd.), Keenanas Evansas, Dovydas Giedraitis ir Lukas Lekavičius – po 9.

„CBet“: Justas Furmanavičius 17 (0/5 trit., 6 atk. kam.), Strahinja Mičovičius 10, Lukas Kreišmontas 9 (8 atk. kam., 16 n.b.), Tauras Jogėla 8, Ivanas Marinkovičius 5, Ryanas Larsonas 4 (1/9 trit.).