2016 04 12

Darius Songaila driokstelėjo Kauno mėgėjų lygoje

52 taškus į varžovų krepšį įsūdęs Darius Songaila privertė skėsčioti rankomis „Basement“ krepšininkus. Po pralaimėjimo (107:92) pirmose Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) ketvirtfinalio rungtynėse Songaila kaip reikiant prisidėjo prie „Minbros“ pergalės antroje dvikovoje. SK „Minbra“ rezultatu 96:85 palaužė savojo lyderio neradusią „Basment“ ekipą ir pratęsė seriją dar vienerioms rungtynėms.
Darius Songaila
Darius Songaila / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

SK „Minbra“ link pergalės ženkliau stūmėsi antroje mačo pusėje. Laimėtas trečiasis kėlinys leido kontroliuoti situaciją aikštėje ir lemiamų minučių metu. Tuo tarpu prastai krepšį atakavę „Basement“ krepšininkai nesurado būdų palaužti varžovus.

Darius Songaila rūpestingai dirbo puolime – pelnė 52 taškus (8/10 baudos, 13/24 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai) ir išprovokavo 11 pražangų, taip pat atkovojo 14 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 58 naudingumo balus.

Tai – geriausias šių metų KKML naujoko rezultatas.

D.Songaila yra naudingiausias ir rezultatyviausias lygos žaidėjas – renka vid. 31,5 taško ir 37,67 naudingumo balo.

D.Songaila profesionalo karjerą baigė po 2014–2015 metų sezono. Jis darbuojasi Kauno „Žalgirio“ trenerių štabe.