Drama jau pasiruošimo etape: M.Gecevičius išplėšė pergalę

Artėjančiam sezonui besiruošiančios Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ir Jonavos „CBet“ komandos sužaidė intriguojantį draugišką mačą.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai geriau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio Utenoje pirmavo net 17 taškų skirtumu.

Vis dėlto po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Žydrūno Urbono auklėtiniai pavijo svečius, o pergalę jiems išplėšė Martynas Gecevičius, pataikęs iš vidutinio nuotolio – 96:94 (15:32, 30:28, 32:18, 19:16).

M.Gecevičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – su 26 taškais ir 5 rezultatyviais perdavimais. Rokas Gustys pridėjo 16 taškų, Gintautas Matulis – 15.

Jonavos ekipoje ryškiausiai žibėjo 24 taškus surinkęs Edvinas Šeškus. Evaldas Šaulys pelnė 20, amerikietis Jacksonas Dubinskis – 16 taškų (5 rez. perd.).