Du skaudžius „Hapoel“ smūgius sugėręs „Lietkabelis“ Europoje lieka be pergalių

Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ (0-2) ir toliau nepavyksta atidaryti pergalių sąskaitos Europos taurėje. Nenado Čanako auklėtiniai namuose namuose 74:94 (25:18, 11:26, 20:16, 18:34) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (1-1) krepšininkams.

Mačą panevėžiečiai pradėjo įspūdingai: galingai spurtavo 23:10 ir po Danieliaus Lavrinovičiaus dvitaškio įgijo 13 taškų pranašumą.

Tačiau tuomet N.Čanako kariauna visiškai sustojo tiek puolime, tiek gynyboje: panevėžiečiai sugėrė žvėrišką „Hapoel“ spurtą 34:13 , niekaip nesulaikė Yovelio Zoosmano ir po 20 minučių atsiliko 8 taškais (36:44).

Po pertraukos „Lietkabeliui“ pavyko atsitiesti: šeimininkai sužaidė pavyzdingą atkarpą, leido įmesti varžovams vos 13 taškų, patys surinko 20 ir po Dovio Bičkauskio baudų metimų kvėpavo varžovams į nugaras (56:57). Visgi paskutinę trečiojo kėlinio sekundę Chrisas Johnsonas pataikė tritaškį ir po 30 minučių grynojo žaidimo laiko „Hapoel“ pirmavo 60:56.

Po Manto Rubštavičiaus tritaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus – 62:62, tačiau panevėžiečiai ir vėl sustojo. Tuo pasinaudojęs „Hapoel“ spurtavo 11:2 ir likus 5 minutėms pirmavo 9 taškais (73:64). Po Speedy Smitho tritaškio Izraelio klubo pranašumas pasiekė dviženklį (76:66).

Per likusį laiką panevėžiečiai dar bandė spardytis, tačiau svečiai iš Jeruzalės sužaidė labai solidžiai ir iškovojo triuškinančią pergalę (94:74).

Ketvirtąjį kėlinį panevėžiečiai pralaimėjo 18:34.

Panevėžiečių gretose ryškiausiai žaidė naujokas Andrija Stipanovičius, kuris per 21 minutę surinko 9 taškus (1/3 dvit., 7/10 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 8 išprovokuotas pražangas ir 16 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Jaredas Harperis, kuris surinko 23 taškus (2/6 dvit., 1/6 trit., 12/13 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 9 išprovokuotas pražangas ir 26 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje iš aikštelės buvo išvarytas M.Rubštavičius, kuris užsidirbo dvi nesportines pražangas paskutinio ketvirčio metu.

Turnyro lentelę rasite paspaudę čia.

„7bet-Lietkabelis“: Dovis Bičkauskis 13, Oleksandras Kovliaras (2/8 trit., 6 rez. perd.) ir Georgios Kalaitzakis po 12, Andrija Stipanovičius 9 (7/10 baud., 6 atk. kam.), Marko Pecarskis 8 (6 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 6.

„Hapoel“: Jaredas Harperis 23 (5 rez. perd., 16/17 baud.), Yovelis Zoosmanas 20 (5/6 trit.), Justinas Smithas 15 (7 atk. kam.), Chrisas Johnsonas 12 (7 atk. kam.), Speedy Smithas 9 (8 rez. perd.).