2013 11 17

Edas Nickus: krepšininkai nesusitvarkė su savimi – iš didelio noro laimėti jie sulėtino žaidimą

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ ekipa, kuri rungtynėse svečiuose – 83:77 įveikė Kauno raj. „LSU-Atleto“ krepšininkus. Kauniečių treneris po pralaimėjimo sakė, kad labiausiai ekipai pritrūko aukštaūgių indėlio.
Edas Nickus
Edas Nickus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Po dviejų kėlinių aštuonių taškų pranašumą turėję Edo Nickaus auklėtiniai rungtynių vadžias iš savo rankų paleido antrojoje mačo dalyje, kurią pralaimėjo bendru rezultatu – 30:44.

Edas Nickus: „Jie išnaudojo mūsų klaidas“

Kauno raj. „LSU-Atleto“ treneris Edas Nickus: „Nėra ką komentuoti. Priėmėme kvailų sprendimų. Be abejo, pritrūko sėkmingo aukštaūgių žaidimo. Tiek Tomas Urbonas, tiek Šarūnas Beniušis, tiek Žygimantas Skučas nežaidė to žaidimo, kurio mes tikėjomės.

Nesusitvarkėme su savimi, krepšininkai labai norėjo laimėti ir tai sulėtino žaidimą. Alytiškiai – patyrę žaidėjai, jie išnaudojo mūsų klaidas – pramėtėme iš po krepšio daug metimų, nesumetėme baudų, tai ir lėmė pralaimėjimą.“

Mindaugas Lukošius: „Mūsų pergalę lėmė gynyba“

Alytaus „Dzūkijos“ treneris Mindaugas Lukošius: „Pirmoje rungtynių pusėje neapsigynėme nuo to, ko ir tikėjomės – „LSU-Atleto“ tritaškių metimų, todėl turėjome dviženklį deficitą. Buvome praleidę 47 taškus dar iki didžiosios rungtynių pertraukos, tai – tikrai daug.

Antrojoje rungtynių pusėje praleidome tik 30 taškų. Mūsų pergalę lėmė gynyba, neleidome varžovams išmesti laisvų metimų iš toli.“