2021 09 19

G.Petrauskas apkartino kolegos debiutą: „Nevėžis“ palaužė prieniškius

Kėdainių „Nevėžis“ naują LKL sezoną pradėjo pergale. Roberto Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 90:80 (20:22, 31:21, 12:21, 27:16) pranoko Prienų „Labas-Gas“.
Abramo Canka
Abramo Canka / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Kėdainių krepšininkai gana užtikrintai žaidė pirmuosius du kėlinius, tačiau po pertraukos svečiai suaktyvėjo, o rezultatas net buvo persvertas „Labas-Gas“ naudai.

Vis dėlto ketvirtajame ketvirtyje dar aukštesnę pavarą jungė „Nevėžis“ ir nužygiavo į pirmąją sezono pergalę.

Amaras Sylla nugalėtojams pelnė 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Abramo Canka pridėjo 17 taškų.

Pralaimėjusiems 19 taškų surinko Ignas Sargiūnas, kuris dar atkovojo 5 kamuolius ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Prienų komanda kovą dėl kamuolių laimėjo 39:32 ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 18 prieš 15.

„Nevėžis“ metė net 26 baudų metimus, iš kurių pataikė 21 (81 proc.), o štai „Labas-Gas“ nuo linijos atakavo vos 10 kartų, iš kurių nesėkmingas buvo vos vienas mėginimas.

Primename, kad Prienų atstovas Marius Leonavičius šiame mače debiutavo vyriausiojo trenerio pareigose.

„Nevėžis“: A.Sylla 18, A.Canka 17, D.Doualla ir M.Valinskas po 13.

„Labas-Gas“: I.Sergiūnas 19 (6 rez. perd.), J.Kljajičius 17, J.J.Durham 12, G.Stankevičius 10.