„Rytas“ išvykoje 102:82 sutriuškino „Šiaulius“ ir įsirašė 18-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse šiame sezone.
G.Žibėnas po mačo akcentavo atiduotą duoklę sirgaliams, kurie dėkojo komandai net ir po nesėkmingo Čempionų lygos finišo prieš Malagos „Unicaja“.
„Solidžios rungtynės. Taip dabar privalome žaisti kiekvienas rungtynes. Sakyčiau, kad tie sirgaliai, kurie su mumis keliauja kiekvieną kartą, to nusipelnė, – teigė „Ryto“ treneris. – Po paskutinių Čempionų lygos rungtynių tik grįžęs namo per socialinius tinklus pamačiau, kaip sirgaliai mus palydėjo, per konferenciją to nepasakiau. Turime atiduoti stiprią pagarbą savo fanams, kaip jie palaiko. Tokiose rungtynėse, kur kažkam gali būti sunkiau dėl koncentracijos, mes norime kautis už kiekvieną faną, kaip jie kaunasi už mus.“
Vilniečiai šiose rungtynėse leido pailsėti Savionui Flaggui, nežaidė ir nedidelį sužeidimą turintis Jayvonas Gravesas, o trečiajame kėlinyje liko be M.Normanto.
„Šiek tiek traumuotas yra Jayvonas. Gaila, kad Margiris susižeidė. Tikėkimės, nieko rimto nebus, nes reikalingas kiekvienas žaidėjas, – vylėsi G.Žibėnas. – Bet sužaidėme rimtas, solidžias rungtynes ir nugalėta stipri komanda, nes ji dabar atranda savo žaidimą. Jie bus stipri jėga kiekvienam oponentui likusioje sezono dalyje.“
Gera žinia „Rytui“, jog ant parketo po daugiau nei mėnesio pertraukos sugrįžo Ąžuolas Tubelis, žaidęs 19 minučių ir pasižymėjęs 8 taškais bei 10 atkovotų kamuolių.
„Prieš rungtynes rytinėje treniruotėje užsiminiau, kad nenorime jo leisti ilgiau nei 15 minučių, bet iš tikrųjų jis atrodo pakankamai geros formos, – sakė G.Žibėnas. – Patys matote užbėgimus, ko mums trūko gerą mėnesį, jis gerai leidžiasi ir link lanko, bėga į greitas atakas, ko mums labai trūko. Jis turėtų sudaryti gerą duetą su Parkeriu (Jacksonu-Cartwrightu – past.). 10 atkovotų kamuolių – reikia pagirti Ąžuolą, kad kažkur nesislėpė, nevengė kontakto, ėjo ant lentos, tvėrėsi ir dirbo taip, kaip dirbo visą sezoną. Smagu jį matyti aikštelėje, duok Dieve jam sveikatos likusiai sezono daliai.“