2023 03 13

G.Žiemelio akivaizdoje – „Wolves“ subyrėjimas: V.Šeškaus komanda sukūrė stebuklą

Ne kartą atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau yra aiškus Alytuje, tačiau krepšinis žaidžiamas iki finalinės sirenos. Tą dar kartą įrodė Jonavos „CBet“ (13-9) krepšininkai, kurie Gedimino Žiemelio akivaizdoje per pratęsimą 99:94 (9:29, 17:12, 22:17, 32:22, 19:14) nugalėjo Alytaus „Wolves“ (15-7).

Vienu metu komandas skyrė net 22 taškai, kuriais patogiai pirmavo „Wolves“ krepšininkai, bet V.Šeškaus kariauna kantriai lipo iš gilios duobės.

Po ilgos pertraukos skirtumas iki vienženklio sumažėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje, o tuomet užvirė rimta kova.

80:80 buvo rezultatas, kai laikrodis rodė 9 likusias sekundes ketvirtajame kėlinyje. „CBet“ buvo su kamuoliu, tačiau iki tol siautėjusio Glynno Watsono tritaškis skriejo pro šalį.

Pratęsimui peržengus pusiaują, „CBet“ pirmavo penkiais taškais, o „Wolves“ puolimą ant pečių tempė A.Caveris.

Eigirdas Žukauskas smeigė tritaškį, likus žaisti 40 sek., ir sumažino skirtumą iki vieno taškelio.

nuotr. LKL.lt/Ahmadas Caveris

G.Watsonas nepataikė iš toli, bet pats nusiėmė kamuolį ir „Wolves“ ėmėsi pražangų taktikos. Kosmiškai žaidęs „CBet“ lyderis nuo linijos pataikė kartą – 94:92.

14 sekundžių turėjo „Wolves“ paskutinei atakai. Lyderystės vėl ėmėsi A.Caveris, tačiau jį gesino Jeffrey Garrettas. O štai Jeffrey Tayloras neklydo – jis pataikė iš vidutinio nuotolio ir rezultatas tapo lygus.

„Wolves“ gynyba susikoncentravo į „CBet“ gynėjus, kuomet likusias 3 sekundes bandė išnaudoti V.Šeškaus auklėtiniai. Jonavos ekipa tuomet pergudravo oponentus – buvo siunčiamas aukštas kamuolys Goranui Huskičiui. Šis metė į krepšį, o J.Tayloras numušė besileidžiantį kamuolį. Teisėjai po peržiūros taškus įskaitė.

Tai ir buvo pergalingas momentas įspūdingose rungtynėse. Vyšnia ant torto tapo Edvino Šeškaus perimtas kamuolys ir pridurtas tritaškis su sirena.

G.Watsonas nugalėtojams pelnė 32 taškus (6/8 dvit., 5/11 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

nuotr. LKL.lt/Glynnas Watsonas

A.Caveris „Wolves“ gretose taip pat buvo nuostabus. Gynėjas pelnė 35 taškus (10/17 dvit., 3/7 trit.), sugriebė 4 kamuolius, išdalino 4 perdavimus ir finišavo su 28 naudingumo balais savo kraityje.