Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 03 /20:43

Į sporto halę sugrįžęs „Žalgiris“ du kėlinius vargo su „Nevėžiu“

Į legendinę Kauno sporto halę laikinai sugrįžę LKL čempionai „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą du kėlinius turėjo vargo prieš Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus, tačiau po didžiosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir šventė ketvirtąją pergalę čempionate – 81:68 (16:17, 25:21, 21:12, 19:18).
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynių pirmoje dalyje „Nevėžis“ neleido „Žalgiriui“ pabėgti ir ilgą laiką lenkė aikštės šeimininkus. Pirmąjį kėlinį atsilikdami tašku užbaigę žalgiriečiai po pertraukos atrodę įpykę ir persvėrė rezultatą, tačiau tolimų metimų dėka kėdainiškiai atitrūko 32:23.

Vis tik Pauliaus Jankūno meistriškumas bei kapitonui puikiai talkinę Edgaras Ulanovas ir Artūras Milaknis leido į ilgąją pertrauką išsinešti trapų pranašumą – 41:38.

Kone svarbiausias šiame mače buvo trečiasis kėlinys. Iki tol intensyviai priešinęsis „Nevėžis“ puolime buvo blankus bei galiausiai leido „Žalgiriui“ solidesne persvara atitrūkti – 62:50.

Per paskutinį ketvirtį teliko įtvirtinti pergalę.

Žalgiriečiai čempionatą pradėjo keturiomis pergalėmis, „Nevėžis“ – keturiais pralaimėjimais.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14, Brandonas Daviesas 12 (7 atk. kam.), Laurynas Birutis ir Marius Grigonis po 9, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas po 8.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 14, Martynas Varnas 14, Valdas Vasylius 12.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?