2019 10 29

Idealų kėlinį sužaidęs „Neptūnas“ parsiveža pergalę iš Salonikų

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai pirmąją šio sezono FIBA Čempionų lygos išvyką prisimins su šypsena. Įspūdingai rungtynes pradėję Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai Salonikuose 94:72 (32:11, 13:28, 28:14, 21:19) sutriuškino Salonikų PAOK ekipą ir iškovojo antrąją pergalę šio sezono turnyre.
Deividas Gailius ir Tadas Sedekerskis
Deividas Gailius ir Tadas Sedekerskis / FIBA

Pergalę uostamiesčio ekipai padėjo iškovoti fantastiškas pirmasis kėlinys, po kurio „Neptūnas“ turėjo net 21 taško pranašumą (32:11).

Nors PAOK antrąjį ketvirtį pradėjo atkarpa 13:0 ir įpusėjus rungtynėms atsiliko jau tik 39:45, klaipėdiečiai trečiajame kėlinyje smogė varžovams 28:14 ir prieš lemiamą atkarpą susigrąžino triuškinantį pranašumą – 73:53.

Ketvirtasis kėlinys situacijos aikštėje nepakeitė – PAOK nesugebėjo sumažinti svečių iš Klaipėdos pranašumo ir patyrė triuškinančią nesėkmę savų sirgalių akivaizdoje.

„Neptūnas“ šiose rungtynėse pasižymėjo itin subalansuotu puolimu. Penki klaipėdiečių žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o net aštuoni surinko 7 taškus ir daugiau.

Klaipėdos komandos krepšininkai puikiai atakavo – pataikė 20/33 dvitaškių (60,6 proc.) ir 10/27 tritaškių (37 proc.).

Dvi pergales per tris turus pasiekęs „Neptūnas“ bent jau trumpam pakilo į D grupės 2-ąją vietą.

PAOK: Adamas Smithas 19 (6/20 metimai), Antwaine'as Wigginsas 17 (10 atk. kam.), Apollonas Tsochlas 12.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13, Osvaldas Olisevičius 12, Simas Galdikas 11 (10 atk. kam.) ir Gytis Masiulis po 11, Tomas Delininkaitis 10, Tadas Sedekerskis 9, Andre Williamsonas 8.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?