Iki tol nelaimėjusių ekipų akistatoje pergalių badą nutraukė kėdainiškiai

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1-2) komanda pasiekė pirmą šio sezono pergalę, kadangi Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) rungtynėse namuose 89:71 (26:26, 19:21, 28:8, 16:16) įveikė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0-3) klubą.

Tai pirmoji kėdainiečių pergalė, įskaičiavus ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovas. Mažeikių komanda lieka be laimėjimų – jie iš viso nusileido jau septyniems varžovams iš eilės.

Pirmajame kėlinyje komandos žengė koja kojon ir nė viena jų neatitrūko labiau. Antrajame šeimininkai pabandė tolti (36:30), tačiau sulaukė Jamiro Harriso ir Tomo Zdanavičiaus atsako – 35:36. Tuo tarpu D.J.Fenneris rezultatą persvėrė mažeikiškių naudai – 37:36.

Po antrojo ketvirčio „M Basket-Delamode“ turėjo trapią persvarą (47:45), bet ji žaibiškai tirpo per prastą trečią kėlinį. Vitalijus Kozys realizavo baudas, Jonas Zakas pataikė iš toli, o Leslie Nkereuwemas – dvitaškį. Po geros atkarpos „Nevėžis-Optibet“ pirmavo 57:49, tuo tarpu Ignas Vaitkus savo ekipai suteikė dviženklę persvarą – 63:52. Šeimininkai tolo sparčiai (73:52), ėmė triuškinti oponentus, tad šie turėjo didelių problemų prieš lemiamas 10 minučių.

9:0 – tokį spurtą „M Basket-Delamode“ surengė ketvirto kėlinio pradžioje, tad atsilikimas gerokai mažėjo – 64:73. Šansus išsigelbėti Virginijaus Šeškaus komanda dar turėjo, tačiau juos praktiškai braukė D.Douallos tritaškis ir L.Nkereuwemo dėjimas – 85:69.

„Nevėžis-Optibet“: Fahrudinas Manjgafičius 17, Ignas Vaitkus 13, Leslie Nkereuwemas 12 (10 atk. kam.), Josephas Girardas 9, Vitalijus Kozys, Jonas Zakas ir Amitas Ebo po 8.

„M Basket-Delamode“: D.J.Fenneris 16, Armandas Urkis 12, A.J.Englishas 10 (2/8 trit.), Šarūnas Valunta ir Jamiras Harrisas po 9.