2023 10 22

Įsibėgėję „Gargždai“ šeimininkavo „Šiaulių“ arenoje

Naujais žaidėjais pasipildžiusi „Gargždų“ (2-4) ekipa kardinaliai pakeitė savo veidą. Laimono Eglinsko auklėtiniai įsirašė antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) , kai svečiuose 97:79 (22:24, 33:18, 22:15, 20:22) nepasigailėjo „Šiaulių“ (1-5).
Nicholasas Wardas
Nicholasas Wardas / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Pirmasis kėlinys klostėsi gana lygiai ir buvo galima manyti, kad rungtynės bus kupinos intrigos.

Vis dėlto vaizdas visiškai pasikeitė antrajame kėlinyje, po kurio „Gargždai“ pirmavo 55:43.

Laiko pakeisti mačo eigą „Šiauliai“ turėjo pakankamai, tačiau nesugebėjo rasti tam būdų. „Gargždų“ legionieriai tempė savo komandą į priekį ir persvara tapo triuškinama – 66:46.

„Šiauliai“ per paskutinį rungtynių ketvirtį intrigos nebeatkūrė.

Atradimu tapęs „Gargždų“ vidurio puolėjas Nicholasas Wardas per 29 minutes savo ekipai pelnė net 28 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Tuo metu Ryanas Larsonas užfiksavo dvigubą dublį – įmetė 16 taškų ir atliko 12 perdavimų. Be to, krepšininkas perėmė 5 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

„Šiauliai“: Tomašas Pavelka 18 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), Jonathanas Davisas 15, Paulius Danusevičius 11, Eimantas Stankevičius 8.

„Gargždai“: Nicholasas Wardas 28, Aurimas Majauskas 17 (7 atk. kam.), Ryanas Larsonas 16 (12 rez. perd., 31 n.b.), Justas Furmanavičius 12 (7 atk. kam., 7 blk.), Ivanas Gavrilovičius 11.