2022 03 05

Įspūdingą formą pagavęs „Lietkabelis“ triumfavo ir Klaipėdoje

Panevėžio „Lietkabelis“ (17-5) tampa nesustabdoma jėga Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 83:73 (26:16, 17:21, 21:16, 19:20) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (9-12) ir laimėjo jau dešimtą kartą iš eilės.
Vytenis Lipkevičius
Vytenis Lipkevičius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Panevėžiečiai pastarąjį kartą LKL pirmenybėse pralaimėjo prieš lygiai tris mėnesius – gruodžio 5-ąją, kai nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Šįkart į priekį „Lietkabelis“ nurūko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai sudavė „Neptūnui“ smūgį 17:4 ir susikrovė dviženklį pranašumą (26:16).

Antrame ketvirtyje Panevėžio komandos pranašumas vienu metu išaugo iki 14 taškų (37:23), bet prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ priartėjo (37:43).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ buvo beveik ištirpdęs varžovų persvarą, kai po Beno Griciūno dėjimo rezultatas buvo 45:47, tačiau tada „Lietkabelis“ spurtavo 15:4 ir vėl susikrovė saugų pranašumą (62:49).

Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiai bandė palaikyti intrigą ir likus 2 minutėms atsiliko tik 4 taškais (71:75), bet „Lietkabelis“ vis rasdavo atsaką varžovams ir išsaugojo pergalę.

„Lietkabelis“ su 10 pergalių serija bando pagauti antroje vietoje esantį Vilniaus „Rytą“ (18-3).

Pirmą kartą po trijų pergalių iš eilės pralaimėjęs „Neptūnas“ yra septintas.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 14, Benas Griciūnas 11 (8 atk. kam.), Edgaras Želionis ir Matas Jogėla po 9.

„Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius 21 (5/5 trit.), Gediminas Orelikas 14 (5 rez. perd.), Panagiotis Kalaitzakis ir Kasparas Beržinis (6 atk. kam.) po 11, Gabrielius Maldūnas 10.