2019 11 17

Įspūdingai trečią kėlinį sužaidęs „Lietkabelis“ sutriuškino „Nevėžį“

Du kėlinius su Kėdainių "Nevėžiu" (3-7) vargęs Panevėžio „Lietkabelis“ (5-3) įjungė aukštesnę pavarą trečiajame ir nurūkęs į priekį šventė triuškinančią pergalę rezultatu 75:51 (23:21, 16:12, 24:8, 12:10).
Tomas Dimša
Tomas Dimša / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Panevėžiečiai pasiekė revanšą už pirmajame rate svečiuose patirtą netikėtą sutriuškinimą 68:91.

Prieš pertrauką „Nevėžis“ atsilikinėjo tik 33:37, tačiau fantastiškai antrąją susitikimo pusę pradėję panevėžiečiai spurtavo net 20:1 bei pabėgo į priekį 57:34.

Kėdainių klubas prarado 22 kamuolius, kuomet „Lietkabelis“ – 15. Abi komandos nerado laimės atakuodamos iš toli: pralaimėtojai pataikė vos 18 proc. tritaškių (4/22), o panevėžiečiai – 26 proc. (7/26).

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 12 (16 naud. bal.), Paulius Valinskas 11, Gabrielius Maldūnas 10 (17 naud. bal.)

„Nevėžis“: Panagiotis Kalaitzakis 14, Giorgios Kalaitzakis ir Zacharas Vediščevas po 8.