Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 03

It iš natų žaidęs „Žalgiris“ sutriuškino Prienų klubą

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ (19-2), legendinėje Sporto halėje 96:67 (30:15, 23:16, 24:18, 19:18) sutriuškinęs Prienų „Skycop“ (7-14) klubą.
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tris minutes „Žalgiris“ ir „Skycop“ žaidė lygiai (8:8), tačiau tuomet šeimininkai Edgaro Ulanovo, Luko Ulecko ir Mariaus Grigonio spurtavo 10:0.

Martynas Gecevičius nutraukė „Skycop“ taškų tylą, tačiau „Žalgiris“ atsakė dar vieną atkarpą laimėdamas 9:0, ir skirtumas jau pirmajame kėlinyje tapo triuškinantis (27:10).

M.Grigonis vien per pirmąjį kėlinį pelnė 8 taškus.

Žygimanto Janavičiaus ir Gintaro Leonavičiaus tritaškiai palaikė „Skycop“ gyvybę, bet puikiai į žaidimą įsiliejo „Žalgirio“ aukštaūgis Deaonas Thompsonas, per kelias minutes pelnęs 6 taškus.

Ž.Janavičius iki pertraukos pelnė 12 taškų ir kėlė daugiausia bėdų „Žalgirio“ gynybai. Nepaisant to, po dviejų kėlinių LKL čempionai užtikrintai pirmavo 53:31.

Trečiąjį kėlinį „Skycop“ krepšininkai pradėjo kovingiau nusiteikę – laimėjo atkarpą 10:4 ir sumažino skirtumą iki 16 taškų (57:41).

Vis dėlto „Žalgiris“ netruko vėl įjungti aukštesnę pavarą.

Leo Westermannas skirstė perdavimus it tarpklasinėse varžybose, Artūras Milaknis svaidė tritaškius, žaidimo skonį prisiminė Antanas Kavaliauskas ir „Žalgiris“ negailestingai tolo.

Ketvirto kėlinio viduryje „Žalgirio“ pranašumas jau siekė 36 taškus (89:53).

Traumą išsigydęs L.Westermannas ant parketo praleido 17 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.) bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kauno ekipai šiame susitikime nepadėjo Brandonas Daviesas, Nate'as Woltersas ir Laurynas Birutis.

„Žalgiris“ šiame mače pataikė 12 tolimų metimų iš 24-ių (50 proc., „Skycop“ – 9/29, 31 proc.) ir atliko net 33 rezultatyvius perdavimus („Skycop“ – 18).

Net 25 taškus „Žalgiris“ pelnė po varžovų klaidų („Skycop“ – 10) ir 14 – antraisiais bandymais („Skycop“ – 6).

„Žalgiriui“ atsarginiai žaidėjai surinko net 47 taškus („Skycop“ – 18).

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 15, Edgaras Ulanovas ir Artūras Milaknis po 12, Marius Grigonis 11, Aaronas White'as 8 (6 atk. kam.).

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 17, Arnas Labuckas 10 (6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis ir Martynas Gecevičius po 8.

„Sužaidėme neblogas rungtynes. Malonu, kad jau sugrįžta traumuoti žaidėjai, malonu, kad sužaidžia jaunimas, – po rungtynių džiaugėsi nugalėtojų strategas Šarūnas Jasikevičius, – Leo sužaidė visai padoriai. Lauksime, kol jis grįš į savo ritmą“.

„Tikėjausi pralaimėti mažesniu skirtumu, – sakė Virginijus Šeškus, – pusė skirtumo susidėjo iš to, jog nesilaikėme nuostatų, kurias buvome susitarę prieš susitikimą. Žaidėme labai banguotai, o per kelias minutes praleisdavome po 8 ir daugiau taškų. Savo žaidėjų akyse nemačiau ugnelės. Rodome, kad galime žaisti, bet patenkame į dideles duobes. Nesilaikome derinių, o tokie dalykai yra skausmingi.“

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?