2021 10 11

Įtemptoje dvikovoje – techninės pražangos treneriams ir Jonavos pergalė Pasvalyje

Pirmadienio vakarą Pasvalyje vietos „Pieno žvaigždės“ priėmė svečius iš Jonavos. Tai buvo pirmoji šių ekipų akistata „Betsafe-LKL“ čempionate. Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos „CBet“ (3-1) rezultatu 80:78 (16:24, 18:17, 25:9, 21:26) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (0-5) ekipą.
Emmanuel Lecomte
Emmanuel Lecomte / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pirmojoje rungtynių dalyje Pasvalio „Pieno žvaigždės“ žymiai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių („Pieno žvaigždės 23 atk. kam., „CBet“ 13 atk. kam.) bei kur kas solidžiau atakavo iš žaidimo („Pieno žvaigždės“ 56% taiklumas, „Cbet“ 30% taiklumas), tuo tarpu Jonavos krepšininkai spėjo perimti 8 kamuolius.

„Gėda! Gėda!“ – šaukė „Pieno žvaigždžių“ sirgaliai namų arenoje antrajame kėlinyje po to, kai teisėjai neužfiksavo pražangos. Mantas Šernius taip pratrūko, kad užsidirbo ir techninę pražangą.

Technine pražanga buvo nubaustas ir Jonavos ekipos treneris Virginijus Šeškus – jis emocijomis sprogo ketvirtajame kėlinyje.

Jonavos komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Evaldas Šaulys kuris pelnė 19 taškų. Jam puikiai talkino Emmanuelis Lecomte’as, pridėjęs 18.

„Pieno žvaigždžių“ gretose rezultatyviausias buvo Marquesas Townesas. Jis pelnė 21 tašką.

Jonavos komanda suklydo tik 6 kartus šiose rungtynėse, o štai pasvaliečiai prarado net 17 kamuolių.

„Pieno žvaigždžės“ kovą po lenta laimėjo 42:31.

„CBet“: Evaldas Šaulys 19, Emmanuelis Lecomte’as 18, Edvinas Šeškus 13 (5 perimti kam.) Laimonas Kisielius 10.

„Pieno žvaigždės“: Marquesas Townesas 21 (7 atk. kam.), Kristaps Gluditis ir Žygimantas Skučas po 10.