Kėdainiuose „Rytas“ sulaukė iššūkio, bet išsivežė pergalę į Vilnių

„Betsafe-LKL“ čempionate Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (0-5) namie metė iššūkį Vilniaus „Rytui“ (4-1), bet pergalę rezultatu 93:83 (21:26, 32:22, 20:23, 20:12) iškovojo sostinės komanda.
Savion Flagg
Savion Flagg / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Rungtynės atkakliai vyko nuo jų pradžios. Pirmajame kėlinyje „Nevėžis-Optibet“ pirmavo 7 taškais (22:15), antrojo pradžioje dar padidino ją iki 9 taškų (32:23), bet du Margirio Normanto tritaškiai skirtumą per keletą sekundžių sunaikino.

Netrukus jau vilniečiai pirmavo 7 taškais (46:39), bet Kėdainių ekipa neketino nusileisti ir išliko arti savo varžovų.

Tik ketvirtojo kėlinio viduryje „Rytui“ pavyko įgyti dviženklę persvarą (85:75), kurios užteko, kad būtų iškovota pergalė.

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 26 (7 rez. perd., 8 kld., 4/9 trit.), Fahrudinas Manjgafičius 11, Vitalijus Kozys, Ignas Vaitkus ir Josephas Girardas – po 9.

„Rytas“: Savionas Flaggas 18 (11 atk. kam.), Margiris Normantas 14, Jayvonas Gravesas 13, Stevenas Enochas 10 (7 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis ir Gytis Radzevičius – po 9.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?