2023 10 23

Klaipėdoje – M.Gecevičiaus šou, šiurpi trauma ir pirma mažeikiškių pergalė

Šeštas kartas garantavo. Mažeikių „M Basket-Delamode“ (1-5) įsirašė pirmą pergalę šio sezono Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pirmadienio vakarą Klaipėdoje 87:84 (23:14, 23:24, 10:26, 31:20) pranoko šeimininkus – „Neptūno“ (2-4) krepšininkus.

Mažeikiškiai į priekį šovė jau pačioje pradžioje. Antrajame kėlinyje svečiai triuškino šeimininkus 28:14.

Mindaugo Brazio treniruojami klaipėdiečiai po didžiosios pertraukos grįžo pyktelėję. Per pusę kėlinio praleido vos 2 taškus, patys įmetė 13 ir persvėrė rezultatą (51:48).

Prieš lemiamą ketvirtį „Neptūnas“ pirmavo ir 8 taškais (64:56), bet svečiai turėjo Martyną Gecevičių.

„Betsafe-LKL“ nuotr./Martynas Gecevičius

35-erių snaiperis pataikė 4 tritaškius iš 6-ių, įskaitant ir metimą toliau nei iš 8 metrų, o Mažeikių klubas vėl susigrąžino pranašumą, kurį dramatiškai išsaugojo iki pat pabaigos.

M.Gecevičius taip pat pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus kamuolius ir 24 naudingumo balus.

„Neptūno“ neišgelbėjo kitas veteranas, taip pat 35-erių Deividas Gailius. Jis įmetė 6 tritaškius – tiesa, iš 13 bandymų – ir surinko 20 taškų.

„Betsafe-LKL“ nuotr./Danieliaus Dolenco trauma

Pirmąją „M Basket-Delamode“ pergalę apkartino šiurpi Danieliaus Dolenco trauma. Suomis krito ant parketo, susiėmęs už kelio ir savo jėgomis pakilti nepajėgė.

Jam prireikė medikų pagalbos ir neštuvų. Šiurpią traumą patyrusį varžovą „Neptūno“ sirgaliai garbingai išlydėjo plojimais atsistoję. Jiems atgal paplojo ir pats D.Dolencas.

„Betsafe-LKL“ nuotr./Danielius Dolencas išvežamas iš aikštės

„Neptūnas“: Deividas Gailius 20 (6/13 trit.), Ignas Sargiūnas 14 (2/7 trit.), Žygimantas Janavičius 11 (9 rez. perd., 3 per. kam.), Matas Vaitkus 10, Timas Lambrechtas 9 (1/5 trit.), Zsomboras Maronka ir Thomasas Rutherfordas (6 atk. kam.) – po 6.

„M Basket-Delamode“: Martynas Gecevičius 18 (4/6 trit.), Giedrius Staniulis 12 (8 atk. kam.), Artūras Jomantas 11, Chauncey Collinsas 10 (1/5 trit.), Andris Misteris 9, Danielis Dolencas 8, Tadas Pažėra 6.