Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 16

KMT: antroje rungtynių pusėje pabudus „Dzūkija“ žengė į kitą etapą

Kendrickas Brownas buvo sunkiai sustabdomas ir atvedė Alytaus „Dzūkiją“ į antrą Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro etapą.
Kendrickas Brownas
Kendrickas Brownas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Alytaus „Dzūkija“ ir per atsakomąsias rungtynes vargo su Kauno „Žalgirio“ dubleriais, tačiau įrodė pranašumą po pertraukos.

„Dzūkija“ savo aikštėje 86:70 pranoko „Žalgirį-2“. Pirmos tarpusavio rungtynės prieš savaitę baigėsi 5 taškų alytiškių pergale.

Antrajame KMT etape „Dzūkija“ žais su Prienų „Skycop“ ir Šakių „Vyčio“ poros nugalėtoja, susitikimai vyks lapkritį.

„Dzūkijai“ 26 taškus pelnė K.Brownas, jis pataikė net 6 tolimus metimus iš 11.

„Dzūkija“ perėmė žaidimo kontrolę po pertraukos. Trečio kėlinio pabaigoje „Dzūkija“ pataikė tris tritaškius per tris atakas, o paskutinę kėlinio sekundę pataikė dvitaškį su varžovo pražanga.

Trečią ketvirtį dzūkai laimėjo 27:14 ir atitrūko 6 taškais. Žvelgiant į dviejų rungtynių rezultatą „Dzūkijos“ pranašumas siekė 11 taškų.

Per lemiamą atkarpą „Žalgiris-2“ intrigos nebesukūrė.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 26 taškai, Dominykas Domarkas 14.

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 14, Lukas Uleckas 14.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?