Konfliktu pažymėtose rungtynėse „Rytas“ iš „Wolves“ paliko šlapią vietą

Lietuvos krepšinio lygoje tęsiasi pusfinalių kovos. Vilniaus „Rytas“ antrajame serijos mače 113:75 sutraiškė „Wolves“ ekipą.

Serijoje iki trijų pergalių dabar lygu 1-1, kitos rungtynės „Twinsbet“ arenoje bus žaidžiamos pirmadienį.

Nors visos serijos rungtynės vyksta toje pačioje arenoje, šįkart nominaliais šeimininkais joje buvo „Wolves“ krepšininkai. Vis dėlto šeimininkavo ant parketo „Ryto“ žaidėjai, kurie jau per pertrauką pirmavo 17 taškų skirtumu.

„Rytas“ pradėjo trečiąjį kėlinį uraganiniu puolimu ir persvara po spurto 17:3 perkopė 30 taškų žymą – 78:47.

Nugalėtojo klausimas buvo atsakytas, o likę pusantro kėlinio tebuvo formalumas.

Šis pralaimėjimas – skaudžiausias „Wolves“ istorijoje.

Rungtynės neapsiėjo be konfliktų – žaidėjai buvo susikibę pirmojo kėlinio pabaigoje, o Gytis Radzevičius nepagailėjo aštrių žodžių savo varžovams per pertrauką duotame interviu.

„Mes žaidžiame savo krepšinį, kažkiek kiečiau išėjome. Jei jie, gavę kontakto, pradeda daryti tokius dalykus, tai nežinau. Apsimyžę, apsiverkę. Mes žaidžiame savo krepšinį“, – rėžė „Ryto“ puolėjas.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 16, Jeffery Tayloras 14, Artūras Žagaras 9, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Regimantas Miniotas – po 8.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 16, Margiris Normantas 15, Martynas Echodas 14 (8 atk. kam., 27 n.b.), Justinas Gorhamas (8 atk. kam.) ir Arnas Velička – po 13, Gytis Masiulis 12 (8 atk. kam.).